Karamandan.com

Karamandan.com

14 Aralık 2019 Cumartesi
Vekil Şeker'den Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Dr.
Kategori : Gündem
10 Ağustos 2019 13:41
 
Vekil Şeker'den Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Aziz Milletimiz ile birlikte bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluk ve coşkusunu yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın Kurban bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. 

Bayramlar, her türlü farklılığı bir kenara bırakıp bütün Müslümanları aynı düşünce ve değerde buluşturarak, kalplerimizi yakınlaştırmakta, kardeşlik ve iyilik duygularının yeşermesini sağlayarak birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi güçlendirmektedir.

Hz. İbrahim’in sadakatini, Hz. İsmail’in teslimiyetini, iki cihan güneşi Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.s)’in vefasını, cömertliğini ve Kur’an ahlakı ile tüm insanlığa örnek bir insan oluşunu bizlere hatırlatan Kurban bayramı; huzurun, esenliğin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin bayramıdır. 

Bayramlar affetme, kucaklaşma, birlik ve beraberlik günleridir. Bu mübarek günleri fırsat bilerek dargınlıklara ve küskünlüklere son verelim. Bayramın huzur ve kardeşlik iklimini hep birlikte yaşayalım.

Bu bayram vesilesi ile yetime, yoksula, yalnıza ve yardıma muhtaç kardeşlerimize yardım elinin uzatılması, kimsesizlerin gözetilerek sahip çıkılması büyük önem arz etmektedir. Yine bu bayram vesilesiyle darda ve zorda kalan Müslüman kardeşlerimizi, dünyanın muhtelif yerlerinde büyük acı ve ıstırap yaşayan, zulme uğrayan mazlum ve mağdur kardeşlerimizi de asla unutmamalıyız. 

Aziz Milletimizin, değerli Karamanlı hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, hepimiz için hayırlara ve nice güzelliklere vesile olmasını, iç dünyamıza, hanelerimize, ülkemize ve dünyamıza huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum." dedi. 

 

Okunma : 1000
MEVLANA YEMEK
İSABET
seç
YARIŞMA
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
Davutoğlu'nun partisi kuruldu, Karamandan iki isim kurucular arasında
13 Aralık 2019 Okunma: 12051 Siyaset
Karamanlı Sanayicinin Büyük Başarısı
12 Aralık 2019 Okunma: 11177 Ekonomi
Sokak ortasında adam vurdular
13 Aralık 2019 Okunma: 10771 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın