Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 02 Ağustos 2020  -  Saat : 00:46:03   Görüntülenme: 1911

Vali Işık Bayramı Böyle Geçirdi

Vali Mehmet Alpaslan Işık, Kurban Bayramı nedeniyle bir dizi bayramlaşma programına katıldı.

Kurban bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Vali Mehmet Alpaslan Işık eşi Munise Işık hanımefendi ile birlikte, Konya iline bağlı Kadınhanı ilçesinde görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Polis Memuru Erkan Kurşun’un ailesi ile 1986 yılında Ardahan ili Göle ilçesinde görevi sırasında geçirdiği kaza sonrasında şehit olan Er Bekir Sami Özaslan’ın ailelerini ziyaret etti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde ailelerle bir süre sohbet ederek kurban bayramlarını tebrik eden Vali Işık ve eşi Munise Işık hanımefendi, aziz vatanımızın birliği ve bütünlüğü için canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ettiler.

Ziyaretten duydukları mutluluğu ifade eden şehit aileleri de, bayram nedeniyle kendilerini ziyaret ederek bayram sevinçlerine ortak olan Işık ailesine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Vali Mehmet Alpaslan Işık, bayramlaşma programı kapsamında ziyaretlerini daha sonra TOKİ bölgesindeki Yunus Emre Polis Karakolu ile Çarşı Şehit Erkan Kurşun Polis Merkezi ve Yeşildere Jandarma Karakolu ile sürdürdü.

Ziyaretleri, sırasında emniyet ve jandarma ekiplerinin bayramlarını tebrik eden Vali Işık, ziyaret ettiği noktalarda yürütülen çalışmalar ve denetimler hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Vali Işık’ın polis ve Jandarma karakollarına düzenlediği ziyaretlere İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin eşlik etti.

www.karamandan.com

Karaman Haber

Vali Işık Bayramı Böyle Geçirdi
Vali Işık Bayramı Böyle Geçirdi Vali Mehmet Alpaslan Işık, Kurban Bayramı nedeniyle bir dizi bayramlaşma programına katıldı.