Karamandan.com

Karamandan.com

18 Ağustos 2019 Pazar
Ünüvar: Gönüldaşlarımız hasretle yarını bekliyor
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, 31 Mart yerel seçimleri sonucu partisinin belediye başkanlıklarını kazandığı illere tebrik ziyareti kapsamında geleceği Karaman’da hazırlıklar tamamlandı.
Kategori : Gündem
20 Temmuz 2019 16:55
 
Ünüvar: Gönüldaşlarımız hasretle yarını bekliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, 31 Mart yerel seçimleri sonucu partisinin belediye başkanlıklarını kazandığı illere tebrik ziyareti kapsamında geleceği Karaman’da hazırlıklar tamamlandı.

Karaman için tarihi bir günün arifesinde olduklarını söyleyen MHP Karaman merkez ilçe başkanı Mahmut Ünüvar, ‘’Bütün Karamanlıları programımıza davet ediyorum’’ dedi. Merkez ilçe teşkilatı olarak hazırlıkları tamamladıklarını söyleyen Ünüvar, ‘’Üyelerimize, delegelerimize, sandık kurullarımıza ve mahalle temsilciliklerimize gerekli program bilgilendirmesi yapıldı. Öte yandan Karaman merkez başta olmak üzere ilçe ve belde teşkilatlarımız ekipleri ile birlikte hazır bulunacaklar.

Genel başkanımızı saat 14.00’de bölge trafik önünde tüm teşkilat mensuplarımızla karşılayacağız. Ardından Karaman Belediyesi ziyareti yapacak olan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey, saat 15.15’te belediye önünde halkımıza hitap edecekler. Buradaki konuşmanın ardından Ayrancı ilçesinde bir dizi açılışa katılmak üzere hareket edilecek. Ayrancı’daki açılış programı 16.30 itibariyle başlayacak. Ayrancı’daki programın sona ermesi ile birlikte Ankara’ya hareket edilecek.

Dolu dolu geçecek olan bu önemli ziyaret; Dava arkadaşlarının bir araya gelmesi, istişareler etmesi, gelecek için aynı heyecanı taşıması ve hepsinden önemlisi hareketin lideri ile şehrimizde tek vücut bir görüntü verileceğinden oldukça önemli. Yunus’un, Atatürk’ün, Piri Reis’in, Kazımkarabekir Paşa’nın ve Karamanoğlu Mehmet Bey’in kadim hatıralarını taşıyan bu şehir, düşüncesi, duruşu ve örnek liderliği ile gönüllere taht kuran Türkmen Beyimizi ağırlayacak.

Karaman’daki bütün ülküdaşlarımız; hasret gidermek, birlik ve tek yumruk olmak üzere Köylerden, beldelerden, ilçelerden ve merkezdeki her bir mahalleden akıp gelmek için genel başkanımızın şehre teşriflerini bekliyor. Bu vesileyle tüm hemşerilerimi bu önemli An’a tanıklık etmeye davet ediyorum’’ diye açıkladı.

 

Okunma : 1838
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12270 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11724 Asayiş
Bayramlaşayım derken öldürdü
14 Ağustos 2019 Okunma: 10689 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın