Karamandan.com

Karamandan.com

17 Kasım 2018 Cumartesi
Serdar Fındık'dan KTSO'ya Ziyaret
Karaman SGK İl Müdürü Serdar FINDIK, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN'ı makamında ziyaret etti.
Kategori : Gündem
11 Temmuz 2018 14:53
 
Serdar Fındık'dan KTSO'ya Ziyaret

Karaman SGK İl Müdürü Serdar FINDIK, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN'ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette SGK  İl Müdürü Serdar FINDIK, Resmi Gazetede 18 Mayıs 2018 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren "Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin 7143 Sayılı Kanun”  hakkında bilgilendirmede bulundu.

Büyük avantajlar sağlayan bu kanundan üyelerimizin azami ölçüde yararlanması gerektiğine vurgu yapan İl Müdürü Fındık, çeşitli vergi ve sosyal güvenlik prim borçlarına hem indirim hem de taksit ile ödeme imkânı getirildiğini söyleyerek, yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerin, başvurularını 31 Temmuz 2018 tarihine kadar yapmaları gerektiğini ifade etti. İlk taksit ile peşin ödeme son gününün 31 Ağustos 2018 olduğuna, ilk 2 taksidin süresinde ödenmesinin yapılandırmanın bozulmaması açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Ziyaretin sonunda İl Müdürü Serdar FINDIK; “Yapılandırma yapmak ve ilk taksiti ödemek için oldukça geniş bir zaman dilimi var. Vatandaşlarımız bu fırsatı değerlendirmelidir. İster peşin isterse taksitle ödeme yapabilirler. Bu konuda bilgilendirme yapmak için vatandaşlarımızı İl Müdürlüğümüze bekliyoruz” dedi.


 

Okunma : 976
Foto galeri
GÜNEY EMLAK
Aktekke
gultes c6
Gündem haberleri
Çöp evin temizlenmesi için cadde trafiğe kapatıldı
15 Kasım 2018 Okunma: 14768 Gündem
Karaman'a yeni Otel Yatırımı; New Karaman Otel Açılıyor
13 Kasım 2018 Okunma: 8603 Ekonomi
Karaman Milletvekilinin amcası ölü bulundu
15 Kasım 2018 Okunma: 7896 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın