Karamandan.com

Karamandan.com

18 Kasım 2019 Pazartesi
Selçuklu Hastanesi ve Şimşek Bisküvi iş birliği yapacak
Karaman Özel Selçuklu Hastanesi yöneticilerinin Şimşek Bisküvi'ye yaptığı ziyarette iki kurum arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Kategori : Gündem
08 Kasım 2019 09:33
 
Selçuklu Hastanesi ve Şimşek Bisküvi iş birliği yapacak

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi yöneticilerinin Şimşek Bisküvi'ye yaptığı ziyarette iki kurum arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Genel Müdürü Mevlüt Yeniay ve Müdür Yardımcısı Yahya Cöhce, Şimşek Bisküvi Gıda San. Finans Müdürü Sabri Özel'i ziyaret etti. Ziyarette yapılan görüşme neticesinde iki kurum arasında muayene indirim protokolü imzalandı.

Ayrıca, Şimşek Prestij Konutları sakinlerini de kapsayan indirim anlaşması hakkında açıklama yapan Müdür Yeniay, "Bu protokol ile Şimşek Bisküvi Gıda San. personeli  ile Şimşek Prestij Konutları sakinlerinin 1. derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba) 07.11.2019 tarihi itibariyle hastanemizde indirimli muayene olabileceklerdir. İlimizde bakıldığında ise, özel hastaneler arasında bir çok polikliniğin eksiksiz bir biçimde hizmet verdiği ve oldukça başarılı operasyonlara imza atan hekim kadromuz ile böylesine büyük bir kuruluşa hizmet vermenin haklı gururu içindeyiz.

Başvurularda,  görevli vezne personelimize Şimşek Prestij Konutları'nda ikamet ettiğini gösterir bir belge, çalışanlar için ise yine kurumda çalıştığını gösterir kimlik kartı veya kurumdan alınan bir belge göstermeleri yeterli olacaktır.

Her türlü imkanlarımızla Şimşek Bisküvi Gıda San. çalışanları ve Şimşek Prestij Konutları sakinlerine daha iyi hizmet verebilmek adına, tüm detayların düşünüldüğü protokolün iki kuruma da hayırlı olmasını temenni eder, Özel Selçuklu Hastanesi ailesi olarak sağlıklı günler dileriz." dedi.

 

Okunma : 1981
seç
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'a Kış Geliyor!
14 Kasım 2019 Okunma: 17098 Karaman Hava Durumu
Karaman'da yine silahlı kavga
14 Kasım 2019 Okunma: 10190 Asayiş
Karaman'da yaya yolu üzerinde trafik kazası
15 Kasım 2019 Okunma: 7649 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın