Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
Selçuklu Hastanesi ve Şimşek Bisküvi iş birliği yapacak
Karaman Özel Selçuklu Hastanesi yöneticilerinin Şimşek Bisküvi'ye yaptığı ziyarette iki kurum arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Kategori : Gündem
08 Kasım 2019 09:33
 
Selçuklu Hastanesi ve Şimşek Bisküvi iş birliği yapacak

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi yöneticilerinin Şimşek Bisküvi'ye yaptığı ziyarette iki kurum arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Genel Müdürü Mevlüt Yeniay ve Müdür Yardımcısı Yahya Cöhce, Şimşek Bisküvi Gıda San. Finans Müdürü Sabri Özel'i ziyaret etti. Ziyarette yapılan görüşme neticesinde iki kurum arasında muayene indirim protokolü imzalandı.

Ayrıca, Şimşek Prestij Konutları sakinlerini de kapsayan indirim anlaşması hakkında açıklama yapan Müdür Yeniay, "Bu protokol ile Şimşek Bisküvi Gıda San. personeli  ile Şimşek Prestij Konutları sakinlerinin 1. derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba) 07.11.2019 tarihi itibariyle hastanemizde indirimli muayene olabileceklerdir. İlimizde bakıldığında ise, özel hastaneler arasında bir çok polikliniğin eksiksiz bir biçimde hizmet verdiği ve oldukça başarılı operasyonlara imza atan hekim kadromuz ile böylesine büyük bir kuruluşa hizmet vermenin haklı gururu içindeyiz.

Başvurularda,  görevli vezne personelimize Şimşek Prestij Konutları'nda ikamet ettiğini gösterir bir belge, çalışanlar için ise yine kurumda çalıştığını gösterir kimlik kartı veya kurumdan alınan bir belge göstermeleri yeterli olacaktır.

Her türlü imkanlarımızla Şimşek Bisküvi Gıda San. çalışanları ve Şimşek Prestij Konutları sakinlerine daha iyi hizmet verebilmek adına, tüm detayların düşünüldüğü protokolün iki kuruma da hayırlı olmasını temenni eder, Özel Selçuklu Hastanesi ailesi olarak sağlıklı günler dileriz." dedi.

 

Okunma : 2540
seç
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
atsepete
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8511 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 7178 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6830 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın