Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ekim 2018 Pazar
Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Cumhurbaşkanı ve 27.
Kategori : Gündem
16 Mayıs 2018 00:21
 
Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin, güven ortamında geçmesi için Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin, Karaman’da huzur ve güven ortamında geçmesi için alınacak tedbirlerin ve yapılacak çalışmaların görüşüldüğü Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.

15 Mayıs 2018 Salı günü yapılan toplantıya; Vali Fahri Meral, Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı ve İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Özbey, Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, Ayrancı Kaymakamı Mustafa Türkcan, Kazımkarabekir Kaymakamı Ramazan Polat, Ermenek Kaymakamı Nurhalil Çelik, Sarıveliler Kaymakamı Hasan Sadebıyık, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar,  İl Jandarma Komutanı İlhan Şen,  Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Zafer Kandemir, Ayrancı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ali Karagülle, Kâzımkarabekir Seçim Kurulu Başkanı Tekin Yiğit ve güvenlik birimlerinin yetkilileri katıldı.

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Meral, “Seçimlerin huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için her türlü güvenlik tedbirini alıyoruz” dedi.

Emniyet ve jandarma yetkililerinin bir sunum yaptığı toplantıda; Seçimlerle ilgili mevzuat ve genel esaslar, seçim öncesi ve sonrasında alınacak güvenlik tedbirleri ile ilgili konular görüşüldü.

Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Okunma : 1483
Foto galeri
isabet
Aktekke
GÜNEY EMLAK
gultes c6
Gündem haberleri
Karaman'da trafik kazası: 1 Ölü
19 Ekim 2018 Okunma: 12237 Asayiş
Verdiği sözü tuttu! Başkan Erdoğan için 10 kurban...
18 Ekim 2018 Okunma: 10221 Gündem
İstanbul'da Aranan Katil Zanlısı Karaman'da Yakalandı!
19 Ekim 2018 Okunma: 9660 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın