Karamandan.com

Karamandan.com

28 Mayıs 2020 Perşembe
Şahin Mobilya 'anahtar teslim tadilat' ile fark yaratıyor
Karaman'da 2003 yılında kurulan Şahin Mobilya bir evin ihtiyacı olan bütün tadilat işlemlerini yapmasıyla müşterilerini memnun ediyor.
Kategori : Gündem
15 Ekim 2019 18:00
 
Şahin Mobilya 'anahtar teslim tadilat' ile fark yaratıyor

Karaman'da 2003 yılında kurulan Şahin Mobilya bir evin ihtiyacı olan bütün tadilat işlemlerini yapmasıyla müşterilerini memnun ediyor.

Karaman Sanayi Sitesinde atölyesi bulunan Şahin Mobilya, mobilya tasarımının yanı sıra bir evin ihtiyacı olan bütün tadilatları tek elden yapma hizmeti sunuyor. Anahtar teslim yapılan hizmette evin boyasından bütün tadilatına, dekorasyonundan temizliğine varana kadar bütün eksiklikleri gideriliyor.

Çizim programları ile istediğiniz mobilya tasarlanıyor

Şahin Mobilya'da kullanılan çizim programları ile özel tasarımlı mobilyalar oluşturularak evlere kuruluyor. Kaliteli işçilik ile özel istekleri de karşılayan Şahin Mobilya müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Çekirdekten mobilyacı olarak yetişen Şahin Mobilya sahibi Yüksel Uğurlukoç, her bütçeye uygun kaliteli iş yapabildiklerini belirterek, "İşimizi kaliteli olarak ortaya koyabilmek bizim için bir prensip. Vatandaşlarımızın memnuniyeti için özel tasarımların yanı sıra, bunları her bütçeye uygun yapabilmeyi de önemsiyoruz.

7 kişilik atölye ekibimizin yanı sıra, anahtar teslim ev tadilat ve dekorasyon işimiz için, boyacı, tadilatçı gibi ekiplerimiz de bulunuyor. Anahtarını bize teslim eden hemşehrimizin evinde hiçbir eksik bırakmadan anahtarı geri aldığında girip direkt oturabileceği şekilde teslim ediyoruz." şeklinde konuştu.

Şahin Mobilya Adres ve İletişimiz
Adres: Hamidiye Mahallesi 694. Sokak No: 9 Merkez/Karaman
Telefon: 0338 214 78 70 | 0542 688 07 00

Okunma : 2841
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
atsepete
seç
karaman


Gündem haberleri
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 9463 Asayiş
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 7096 Asayiş
Mut'ta çalınan keçiler Karaman'da mezbahanede kesilmiş halde bulundu
27 Mayıs 2020 Okunma: 4932 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın