Karamandan.com

Karamandan.com

18 Kasım 2019 Pazartesi
Şahin Mobilya 'anahtar teslim tadilat' ile fark yaratıyor
Karaman'da 2003 yılında kurulan Şahin Mobilya bir evin ihtiyacı olan bütün tadilat işlemlerini yapmasıyla müşterilerini memnun ediyor.
Kategori : Gündem
15 Ekim 2019 18:00
 
Şahin Mobilya 'anahtar teslim tadilat' ile fark yaratıyor

Karaman'da 2003 yılında kurulan Şahin Mobilya bir evin ihtiyacı olan bütün tadilat işlemlerini yapmasıyla müşterilerini memnun ediyor.

Karaman Sanayi Sitesinde atölyesi bulunan Şahin Mobilya, mobilya tasarımının yanı sıra bir evin ihtiyacı olan bütün tadilatları tek elden yapma hizmeti sunuyor. Anahtar teslim yapılan hizmette evin boyasından bütün tadilatına, dekorasyonundan temizliğine varana kadar bütün eksiklikleri gideriliyor.

Çizim programları ile istediğiniz mobilya tasarlanıyor

Şahin Mobilya'da kullanılan çizim programları ile özel tasarımlı mobilyalar oluşturularak evlere kuruluyor. Kaliteli işçilik ile özel istekleri de karşılayan Şahin Mobilya müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Çekirdekten mobilyacı olarak yetişen Şahin Mobilya sahibi Yüksel Uğurlukoç, her bütçeye uygun kaliteli iş yapabildiklerini belirterek, "İşimizi kaliteli olarak ortaya koyabilmek bizim için bir prensip. Vatandaşlarımızın memnuniyeti için özel tasarımların yanı sıra, bunları her bütçeye uygun yapabilmeyi de önemsiyoruz.

7 kişilik atölye ekibimizin yanı sıra, anahtar teslim ev tadilat ve dekorasyon işimiz için, boyacı, tadilatçı gibi ekiplerimiz de bulunuyor. Anahtarını bize teslim eden hemşehrimizin evinde hiçbir eksik bırakmadan anahtarı geri aldığında girip direkt oturabileceği şekilde teslim ediyoruz." şeklinde konuştu.

Şahin Mobilya Adres ve İletişimiz
Adres: Hamidiye Mahallesi 694. Sokak No: 9 Merkez/Karaman
Telefon: 0338 214 78 70 | 0542 688 07 00

Okunma : 2386
Foto galeri
maboto
guney sigorta
seç
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'a Kış Geliyor!
14 Kasım 2019 Okunma: 17052 Karaman Hava Durumu
Karaman'da yine silahlı kavga
14 Kasım 2019 Okunma: 10152 Asayiş
Karaman'da yaya yolu üzerinde trafik kazası
15 Kasım 2019 Okunma: 7609 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın