Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ocak 2019 Pazar
ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİ OTO MERCEK EKSPERTİZ
Şişli oto ekspertiz oto mercek ekspertiz ile araçlarınızı kontrol ettirin.
Kategori : Gündem
16 Mayıs 2018 09:26
 
ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİ OTO MERCEK EKSPERTİZ

Şişli oto ekspertiz oto mercek ekspertiz ile araçlarınızı kontrol ettirin. Şöyleki otomobil alım satım işlemleriyle bir araca sahip olan hemen hemen herkes ilgileniyor. Tabii ki otomobil almak ya da satmak bir aracın tüm özelliklerine hakim olmak ve tek görüşte araç hakkında bilgi sahibi olmak için yeterli değil. Yıllarca araba alıp satan bu işi meslek haline getiren insanlar bile araçlar hakkında çokça kez yeniliyor. Bu durumda bilinçsizce kaza yapmış ve birçok hasarı olan araçlar değerinin çok üstüne alınabiliyor. İşte bu gibi mağduriyetlerde de imdadınıza Şişli oto ekspertiz yetişiyor. Araç almadan önce mutlaka uğramanız olan Şişli oto ekspertiz firmamız uzun yıllardır otomobillerin tüm arıza ve özelliklerini başarıyla tespit edebilen bir firmadır.

Şişli Oto Ekspertiz Oto Mercek Firması Ayrıcalıklı Hizmetleri

İstanbul’da bir oto ekspertiz firması aradığınızda en iyi seçeneğiniz olan Şişli oto ekspertiz olarak sizlere kesintisiz müşteri memnuniyeti vaat ediyor ve kaliteli hizmet anlaşıyımızdan hiçbir koşulda ödün vermiyoruz. Eğer bir araç satın almak itiyorsanız ama satıcı kişi dışında başka birinden daha araç özelliklerini öğrenmek istiyorsanız kendinize objektif sonuçlar sunacak bir oto ekspertiz firması aramakta haklısınız. İşte Şişli oto ekspertiz aradığınız firma.

Firmamızın araç özelliklerini nasıl tespit ettiğini merak ediyorsanız; tüm oto ekspertiz firmaları gibi Şişli oto ekspertizde getirdiğiniz araca tekniz cihaz ve ekipmanlarla bir takım testler yaparak balata ömrünü, motor performans gücünü, kaza yapıp yapmadığını vb. tespit eder. Bu testlerin her biri kolay yöntemlerle uygulanır ve testler sırasında araç herhangi bir hasar görmez. Ayrıca firmamız araçlara uyguladığı tüm testleri sizin izninizi alarak yapar. Şişli oto ekspertiz firmamızın araçlara uyguladığı testler şunlardır:

  • Fren Testi
  • Yanal Kayma Testi
  • Motor Dyno Testi
  • Motor Performans Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Kaporta Testi
  • Diagnostic Test
  • Boya Testi

Neden Aracımı Bir Oto Ekspertize Götürmeliyim? Oto Mercek Ekspertiz ile Araç Ekspertiz Hizmetleri

Her türlü araç alımında mağdur olmamak için ya da elinizdeki aracınızın durumunu öğrenmek için yapabileceğiniz en iyi şey aracınızı Oto Mercek Şişli oto ekspertize götürmek. Türkiye’deki en iyi oto ekspertiz firmalarından olarak aracınızın tüm hasarlarını en iyi şekilde tespit eder ve en doğru sonuçlarla sizi bilgilendiririz.

https://www.otomercek.com/sisli-oto-ekspertiz/

Okunma : 690
Gündem haberleri
Karaman'da heyelan! Yol trafiğe kapandı
16 Ocak 2019 Okunma: 17171 Gündem
Salı Pazarı Talan; Yaralılar Var!
16 Ocak 2019 Okunma: 15174 Asayiş
Buzlanan yolda feci kaza: 2’si çocuk 4 ölü
16 Ocak 2019 Okunma: 10975 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın