Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Recep Muğlu'dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kategori : Gündem
13 Mart 2018 14:55
 
Recep Muğlu'dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan MUĞLU mesajında şu ifadelere yer verdi; 

Sağlık insan için en önemli ve en büyük zenginliktir. Çalışmak, öğrenmek, üretmek, hem kendimize hem de içinde yaşadığımız topluma katkı sunmak için sağlıklı olmak gerekir. Güçlü bir geleceğe ancak sağlıklı bireylerden oluşan toplumlar ulaşabilir.

Atalarımızdan bugüne miras aldığımız medeniyet telakkimiz daima insanı temel almıştır. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturu bu anlayışı en güzel şekilde ifade etmektedir.

İnsanı layık olduğu değere uygun ve mutlu seviyede yaşatmak için verilecek en temel hizmetlerin başında sağlık hizmetleri gelmektedir. Günümüz dünyasında, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi devletlerin en önemli önceliklerinden biri haline gelmiştir.

Bugün, ülkemiz insanına sunulan sağlık hizmeti kalitesi öncesiyle mukayese edilemeyecek düzeyde artmıştır. Bu olumlu gelişmede insan sağlığının korunması ve hastaların sağlığına kavuşması için gecesini gündüzüne katarak mesai sarf eden doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının gösterdikleri gayretin önemi büyüktür.

Bu vesileyle, kendilerini insan hayatını korumaya ve kurtarmaya adamış, gayesi insanı yaşatmak olan tüm Doktorlarımızın ve fedakâr sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Dedi

Okunma : 1139
tekin
maboto
ak parti
guney sigorta
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20506 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 17360 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7676 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın