Karamandan.com

Karamandan.com

26 Nisan 2018 Perşembe
Recep Muğlu 19 Mayıs Mesajı
Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Kategori : Gündem
19 Mayıs 2017 08:43
 
Recep Muğlu  19 Mayıs Mesajı

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Recep Muğlu Mesajında;

Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a yaptığı çıkartmanın Türk Milleti’nin bağımsızlığını kazanması açısından tarihe altın harflerle kazındığına işaret eden Başkan MUĞLU, gençlere seslenerek şunları söyledi: “Bağımsızlık ateşinin yakıldığı 19 Mayıs, milletimizin sizlere olan güveninin en büyük göstergesidir. 

Devletimizin birliği, demokrasimiz, istikbalimiz ve istiklalimizi koruyacak sizlersiniz. Çok zor şartlarda, büyük bir mücadele sonunda kazandığımız bağımsızlığımızı ilelebet koruyacağınıza inancımız tamdır. Dün olduğu gibi bugünde gençlerimizin gücünün farkındayız. Gençlerimizin, vatan aşkını kurtuluş döneminden sonra en iyi şekilde 15 Temmuz gecesinde hissettik. 15 Temmuz gecesi yok edilmeye çalışılan demokrasimiz, sizlerin kararlı duruşu sayesinde teminat altına alınarak korunmuştur. 

Sizlerde bu vatan, millet ve bayrak sevgisi olduğu sürece devletimiz ilelebet payidar kalacaktır. Geleceğin mimarı, mühendisi, doktoru, iş adamı, bilim insanı hatta Türkiye’yi yönetecek devlet adamı olarak yetişecek olan sizlerin, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkaracağına güveniyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, Tüm Yurttaşlarımızın, Karamanlı Hemşerilerimizin ve milletimizin efendisi köylü ve çiftçilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını ve Gençlik Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

 

Okunma : 814
Gündem haberleri
Karaman'da silahlı saldırı
22 Nisan 2018 Okunma: 17634 Asayiş
Taşlık alanı badem bahçesine dönüştürdü
25 Nisan 2018 Okunma: 16732 Tarım
900 İŞÇİ ALINACAK
24 Nisan 2018 Okunma: 11801 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın