Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ocak 2019 Çarşamba
Porsche & Bentley Servis
Yüksek kaliteli araç sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi bu araçların kalitesine uygun güvenilir bir servis bulmaktır.
Kategori : Gündem
13 Şubat 2018 13:50
 
Porsche & Bentley Servis

Yüksek kaliteli araç sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi bu araçların kalitesine uygun güvenilir bir servis bulmaktır. Auto Four-S olarak biz, Porsche ve Bentley gibi yüksek kaliteye sahip araçlarınıza verdiğiniz önemi anlıyoruz ve bu doğrultuda kaliteli bir bakım ve tamir hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllardır Maslak bölgesinde Porsche servis ya da Bentley servis denildiğinde ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Her segment araç için hizmet veren firmamız, özellikle üst segment araçlar için uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Örneğin, Porsche veya Bentley gibi yüksek model araçların teknolojisi de diğer araçlara göre çok farklı ve gelişmiştir, dolayısıyla bu araçların bakımları da bu teknolojiyi bilen bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bugün bahsettiğimiz teknolojiyi bilmeden Porsche servis ve Bentley servis hizmeti vermeye çalışan pek çok firma yüzünden araç sahipleri büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu nedenle sizin için çok kıymetli olan bu araçları, özel eğitimlerle yetiştirilmiş sertifikalı kişilere teslim etmeniz gerekmektedir aksi takdirde yaptıracağınız bakım bile arabanıza fayda sağlamaktan ziyade zarar verecektir.

Her ne kadar bakımlarınızı düzenli yaptırsanız, aracınıza çok iyi baksanız da her zaman bir arızayla karşılaşma riskiniz vardır. Yüksek teknolojiye sahip olan bu araçlarda arıza tespitinin doğru şekilde yapılması ve tamir işleminin buna göre yapılması gerekmektedir. Auto Four-S olarak arıza tespitiniz videolu bir şekilde yapılarak size anlatıldıktan sonra onayınızla birlikte tamir işlemlerinizi yapmaktayız.

Yetkili servislerde yaşanan yüksek fiyat sorunu gerçekten ciddi bir problem, bu nedenle biz firma olarak maliyetleri minimuma indirmek için gerekli tüm her şeyi yapmaya özen gösteriyoruz. Elbette fiyatı düşürmek için kaliteyi düşürmek bizim için bir seçenek değil, o yüzden yedek parçaları doğrudan fabrikadan temin ederek yetkili servislere kıyasla parça maliyetini düşürüyoruz.

Okunma : 359
Gündem haberleri
Karamanlı Hünkar Avrupa'yı sallıyor
14 Ocak 2019 Okunma: 22036 Magazin
Karamanlı İbrahim Küçük Kendisini Mehdi ilan etti
15 Ocak 2019 Okunma: 18437 Yaşam
Salı Pazarı Talan; Yaralılar Var!
15 Ocak 2019 Okunma: 14194 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın