Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Peptit Maya Maskesi Nedir? Faydaları Nelerdir?
Peptit maya maskesi kısa süre içerisinde Türkiye’de yer almayı planlıyor.
Kategori : Sağlık
17 Mayıs 2019 14:33
 
Peptit Maya Maskesi Nedir? Faydaları Nelerdir?

Peptit maya maskesi kısa süre içerisinde Türkiye’de yer almayı planlıyor. Alman dermatoloji uzmanlarının önerdiği ve tüm avrupada yaygın olan 59 Dolara satışı gerçekleştirilen bu ürün 250 Ml ebatında 79 TL olarak piyasaya sunuldu. Kısa süre içerisinde ilgi odağı olan petit maya maskesi gün geçmeden ilgi ve alaka büyümeye devam ediyor ve kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Erkek ve kadınların kullanımına uygun bu yüz maskesi asırlar boyunca kullanılmakta ve peptit maya maskesi tüm dünyada model ve ünlüler tarafından tanıtımını yapmaktaydı. İlgi odağı olan bu ürün kısa süre içerisinde tüm Türkiye’de trend haline geleceği söylenirken maya maskesi formülünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Peptit Maya Maskesi İçeriği

Peptit maya maskesi içeriği geleneksel maya maskesi formülünü bozmadan el değmeden uygun koşullarda üretilmiştir. Dermatoloji prof. Sayesinde desteklenen bu ürün bakanlık tarafından onaylı ilk ve tek maya maskesidir. Gün içerisinde zarar gören cilt dokularını yenileyen bu formül odak noktası olan sivilce ve akne çözümü ile beraber kırışıklıklar ve lekelere karşı etkin çözüm bulmasıdır.

Doğal Maya

Yaş maya cilt için son derece faydalı özeliklere sahip, en önemli özelliği cildi beslemesi ve mineral takviyesi yapması.

Vitamin B12

Sivilceye sebep olan bakterileri yok eder. Ciltte kolajen üretimini artırır, bu sayede cilt onarımı ve cilt yenilemesi için ideal bir aktif madde haline geliyor.

HYALURONIK ASIT

Yaşlanma etkilerinin geciktirilmesi, kırışıklık görünümünün azaltılması, ciltteki sarkmaların önlenmesi gibi konularda büyük rol oynar.

Propolis

Sivilceye sebep olan bakterileri yok eder. Ciltte kolajen üretimini artırır, bu sayede cilt yenilenmesi için ideal bir aktif maddedir.

PEPTİTLER

Antibakteriyel, antibiyotik ve iltihap önleyici etkiye sahip amino asitlerdir. Hücreler arasında iletici görevi görür, hücrelerdeki metabolizmayı düzenler.

F Vitamini

Cildi koruyup nemini kaybetmesini engeller, yapıtaşların etkili çalışmasını sağlayarak ödemi atar. Antioksidandır.

KOENZİM Q10

Esneklik kazandıran elastin ve kolajen liflerini aktifleştiren moleküldür. Cildin incelmesine, sarkmasına, kurumaına ve buruşmasına engel olur.

KOLAJEN

Cildin genç görümünü sağlayan temel maddedir. Cilde güç, kuvvet, dayanıklılık, esneklik ve sıkılık vererek daha genç görünmesini sağlar.

Bu dinamik bileşenler sayesinde inanılmaz derecede güçlü olan peptit maya maskesi  resmi satış sitesinden özel kampanyalı fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.

https://www.peptitmayamaskesi.com/

Okunma : 2984
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12530 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11893 Asayiş
Direksiyon başında rahatsızlanan adam öldü
16 Ağustos 2019 Okunma: 8511 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın