Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mart 2019 Çarşamba
Pasta Malzemeleri
Gıda boyası diğer ismi ise halk arasında kullanılan sıvı gıda boyası yaptığımız tatlılara renk ve göze hoş bir görüntü vermek amacı ile pasta ve tatlılarımız da yer bulmaktadır.
Kategori : Gündem
11 Temmuz 2018 14:53
 
Pasta Malzemeleri

Gıda boyası diğer ismi ise halk arasında kullanılan sıvı gıda boyası yaptığımız tatlılara renk ve göze hoş bir görüntü vermek amacı ile pasta ve tatlılarımız da yer bulmaktadır. Bir çok yerde kolaylıkla bulunan gıda boyası günümüzde her evde hemen hemen kullanılmakta. Yaptığımız pasta veya tatlının rengini belirlememizi yardımcı olan sıvı gıda boyası sayesinde pastamız veya tatlımız istediğimiz rengi alır. Üstelik sadece tatlılarda değil yaptığınız bir elmalı turtanın kırmızı veya yeşil elmasını ister pembe isterseniz mavi ve değişik renklerle yapabilirsiniz.

Alırken dikkatli alınması gereken bu ürün hijyenik bir yerden alınmadığı halde sağlık açısından sıkıntılar yaşatabilir. Bu ürün diğer ürünlere göre maddi açıdan uygun pahalı olmayan bir üründür. Kurabiye kalıpları ile yaptığınız kurabiyenin istediğiniz şekle girmesini sağlayabilir enteresan şekillerde kek ve kurabiyeler ortaya çıkartabilirsiniz. Unutmayın kek kalıpları sayesinde daha önce yaptığınız yuvarlak sade şeklinde olan kek yerine ayıcık, çocuk veya kalp şeklinde kurabiyeler yapabilirsiniz. Kurabiye kalıpları tamamen uygun fiyatlarda satılıp müşterinin istekleri ve arzularına göre hazırlanmışlardır. Bu kalıplar sayesinde yaptığınız kekler daha uzun vadede dayanacak ve daha uzun sürede kurumaz. Komşularınızın önüne servis etinizde ise tamamen görünüşü sayesinde daha tatmadan onlarda enteresan bir şekilde beyinlerinden vurulmuşa döndürecektir.

Bundan önce yaptığınız tatları bir tarafa bırakın artık daha hoş ve göze iltifat eden yeni tatlılar için son derece uygun fiyatlarda olan kurabiye kalıpları alın. Pasta kalıpları sayesinde artık oğlunuzun veya kızınızın doğum gününde istediği prensesli veya örümcek adamlı pastaları sizde dışarıdan pahalı fiyatlara almak istemiyor musunuz? Evet bu sorunun cevabı pasta kalıplarında bu kalıplardan aldığınız zaman artık her istediğiniz zaman değişik şekillerde pastalar veya tatlılar yapabileceksiniz. Son derece uygun fiyatlara ve uzun yıllar kullanabileceğiniz kalıplar sayesinde çocuğunuz artık her istediği şekillerde olan pastalardan yiyebilecek. Sık sık pasta yapmanıza gerek yok bu kalıplar sayesinde çokça yapıp buz dolabında saklayıp gelen misafirlere ikram edebilirsiniz. Çünkü kalıp sayesinde tatlının hava alması önlenecek ve bu sayede pastanız uzun vadede kurumayacak ve artık sizin doğum günlerinizde herkesin gibi renkli ve şekilli olacak.

Okunma : 1274
Gündem haberleri
Otomobil beton bariyere çarptı: 2 ölü 1 yaralı
16 Mart 2019 Okunma: 15117 Asayiş
Talihsiz genç hayatını kaybetti
16 Mart 2019 Okunma: 14773 Asayiş
Karaman’da bıçaklanarak öldürülen adam defnedildi.
17 Mart 2019 Okunma: 10484 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın