Karamandan.com

Karamandan.com

23 Temmuz 2018 Pazartesi
Naim Özpınar'dan basın açıklaması
AK Parti Karaman İl Başkan adayı Naim Özpınar bir basın açıklaması yaptı.
Kategori : Gündem
12 Ağustos 2017 13:07
 
Naim Özpınar'dan basın açıklaması

AK Parti Karaman İl Başkan adayı Naim Özpınar bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında Özpınar şu ifadelere yer verdi;

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tespitleri ve talimatları doğrultusunda AK Parti yerel teşkilatlarında başlayan çalışmalar çerçevesinde, Karaman Teşkilatı için bir gurup arkadaşımız ile çalışma başlattık.

Karaman pek çok uygarlığa beşiklik etmiş kadim bir merkezdir. Karamanlılar da Yunus sevgisi ve Mevlana hoşgörüsü felsefesi ile, Türk Dilinin başkentinde her türlü güzel hizmeti hak etmekte ve talep etmektedir.

Başarılı ve cesaretli Karamalılar olarak kişisel çalışmalarımızın Devlet desteği ile daha verimli bir hale getirilmesi elzemdir.

Dönem dönem büyük yatırımlar hedefleyen Karaman beklenen ve özlenen bir noktada değildir. Bu durağanlık son dönemde daha da artmıştır.

Hangi siyasi görüşten olursa olsun, tüm Karamanlıların haklarının korunması temel prensibimiz olacaktır. Hak ve hakkaniyete uymada yasaların amir hükümlerinin yanında, İnancımız ve AK Parti felsefesi temel çizgimizdir.

Her türlü faaliyette adil olma, kişisel çıkarların ne pahasına olursa olsun önüne geçme, toplum ve özellikle muhtaç kesimlerin haklarının aranmasında tavizsiz bir çalışma sergilemek azmindeyiz.

Topluma hizmet götüren her türlü resmi kurum ve STK lar ile verimli bir koordinasyon sağlayıp, kör kuruşu heba etmeden, zamanı en verimli biçimde kullanarak, torpil, iltimas, ihale yolsuzluğu, adam kayırma, çıkar ve menfaat gurupları oluşumlarının önüne ne pahasına olursa olsun geçmek azim ve kararındayız.

Dünyanın içinde bulunduğu şartlar ve Türkiye’nin bu tablodaki hassas durumunu da göz önüne alarak, mesaimizi 24 saat olarak planlayıp, katılımcı, tabanı daha çok dinleyen, taleplere göre hizmetlere şekil veren bir anlayış içindeyiz. Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek millet şuurunun korunması ve idamesi için tüm gücümüzle mücadele etmek zorundayız.

Küçük hesaplar, çirkin Bizans oyunları, siyasi entrikalar bizim kapsama alanımız dışındadır. Ne bizi ilgilendirmekte, ne de mantığımızda yer almaktadır.

Halk için yapılan hizmet, “halkın talebi doğrultusunda, hangi görüşten ve düşünceden olursa olsun tüm halkın hakkı telim edilerek, liyakatli ekiplerle, öncelik sırasına göre, en verimli biçimde yapılmalıdır” görüşü şiarımızdır. Her türlü maddi ve manevi çeteleşmeyle kararlı bir mücadele mutlaka verilecek, bu tür oluşumlara asla taviz verilmeyecektir.

Gerek yerel resmi ve gayrı resmi birimler ve gerekse Ankara ile olan ilişkilerde özlenen, istişare, planlama, nezaket, otokontrol ve şeffaflığı mutlaka sağlayacağız. Milletimizin varlığına ve Devletimizin bekasına tehdit oluşturan FETÖ ve onun her türlü gizli kalmış uzantıları ile mücadele etmek boynumuzun borcudur.

Bizler bu tür görevlerin, Yaratanın takdirinde büyük bir lütuf olduğu inancındayız.

Vatanımız, Milletimiz ve Karamanımız için hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla…" dedi.

Okunma : 4066
Aktekke
gultes c6
Gündem haberleri
Yanlışlıkla kendi çocuğunu öldürdü
22 Temmuz 2018 Okunma: 23442 Yaşam
9 KİŞİ İLE BASTILAR, ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER
19 Temmuz 2018 Okunma: 19321 Asayiş
Feci kaza: 4 ağır yaralı
21 Temmuz 2018 Okunma: 16717 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın