Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mayıs 2019 Salı
Muhtarların Sorun ve Talepleri Dinlendi
Karaman merkeze bağlı mahalle muhtarlarının katıldığı Muhtarlar Toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.
Kategori : Gündem
15 Mart 2019 11:51
 
Muhtarların Sorun ve Talepleri Dinlendi

Karaman merkeze bağlı mahalle muhtarlarının katıldığı Muhtarlar Toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.

14 Mart 2019 Perşembe günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Fahri Meral’in yanı sıra ilgili kurum müdürleri ile 16 mahalle muhtarı katıldı.

Vali Fahri Meral’in, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; uyuşturucuyla mücadele kapsamında tek tuşla ihbarda bulunmaya imkân tanıyan “UYUMA Projesi” ile “Yaya Öncelikli Trafik” uygulamaları hakkında muhtarlar bilgilendirildi. Toplantıda muhtarlar, mahalleleriyle ilgili yaşadıkları sorun ve taleplerini dile getirdiler.

Vali Meral tarafından tek tek söz verilerek sorun ve taleplerin ilgili kurum müdürleri tarafından da dinlendiği toplantıda, mahallelerdeki metruk binaların durumu, yol alt yapı, sosyal alanlar, kavşaklar, trafik gibi konulardaki talepler dile getirildi.

Seçim öncesinde alınması gereken tedbirlere yönelik konular da toplantı gündeminde yer aldı.

Muhtarlar toplantısının sonunda Vali Meral, mahalle muhtarlarına 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerin hayırlı olması dileklerinde bulunarak tüm muhtarlara başarılar diledi.

 

Okunma : 394
Foto galeri
guney sigorta
KORKMAZLAR
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15225 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14717 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9751 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın