Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Mevlana Yemek Fabrikası Hizmete Başladı
Karaman’da uzun yıllar boyu gıda sektöründe hizmet vererek halkın takdirini toplamış olan Mevlana Firması hazır yemek sektörüne girdi.
Kategori : Gündem
18 Şubat 2019 15:51
 
Mevlana Yemek Fabrikası Hizmete Başladı

Karaman’da uzun yıllar boyu gıda sektöründe hizmet vererek halkın takdirini toplamış olan Mevlana Firması hazır yemek sektörüne girdi.

“Yılların tecrübesini yeni hazır yemek firmamızda halkımızla paylaşacağız diyen Mevlana Yemekleri Yöneticisi Bayram Ülküsever; Yeni kurduğumuz Mevlana Yemekleri firmamızda her türlü yemek ihtiyaçlarına cevap veriyoruz” dedi.

Düğün, cenaze, asker yemeği, iftar organizasyonları gibi toplu davetlerde ve tabldot yemek servislerinde Karaman’da hizmete başlayan Mevlana Yemek, isteğe göre ızgara, etliekmek ve diğer fırın yemeklerini de ayağınıza getiriyor.

SİHİRLİ KELİME; KALİTE

Konuyla ilgili karamandan.com haber sitesine konuşan Bayram Ülküsever; Sihirli kelime; kalitedir. Bundan önceki işletmelerimizde olduğu gibi yeni işimizde de kaliteyi faaliyetlerimizin merkezine oturttuk. Özellikle gıda işinde kalitesizliğin maliyeti çok büyük olur. Dolayısı ile hem yemeklerimizin hem de servisimizin kalitesini maksimum seviyede tutarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Şu anda toplu organizasyonların yanı sıra, fabrikalara ve diğer tüm işyerlerine yemek servisimiz devam ediyor. “ dedi.

SİZ İŞİNİZE ODAKLANIN

“Herkes iyi bildiği işi yaparsa hep birlikte gelişiriz” diyen Ülküsever; “Her gün başka bir menü ile işyerlerine yemek dağıtımı yapıyoruz. İstiyoruz ki şirketlerimiz işlerine odaklansın, yemek bizim işimiz. Yemek her firmanın sorunu. Her gün ne yiyelim derdine düşmeden ayağınıza gelen sıcak yemekle hem de oldukça ekonomik bir şekilde bu sorunu çözüyoruz.

Hijyen kurallarına tamimiyle uyarak yemek fabrikamızda hazırlanan lezzetli yemeklerimiz sizler için hergün hızlı bir şekilde işyerinize ulaştırmaktadır. “ dedi.

Mevlana Yemekleri İrtibat:
Telefon: 0338 212 44 48
GSM: 0539 933 85 85
Adres: Sakabaşı Mahallesi 860. Sokak No: 17 / Karaman

Okunma : 9180
ak parti
guney sigorta
maboto
tekin
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20523 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 17552 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7694 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın