Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 16 Nisan 2018  -  Saat : 09:29:17   Görüntülenme: 1348

Mercedes Benz Fotoğraf Kulübünü Ağırladı
İlimizde 2017 yılında kurulan ve fotoğraf alanında pek çok çalışmalara imza atan Larende Fotoğraf Derneği hafta sonunda İstanbul’dan gelen misafirlerini ağırladı 

14 Nisan Cumartesi günü Mercedes-Benz Türk Fotoğraf  Kulübü ve Photosensia grubu üyeleri Karaman’a gelerek gündüzünde Taşkale’yi gezerek çekimler yaptılar. Akşamında da Larende Fotoğraf derneğinde fotoğraf sunumu ve söyleşi gerçekleştiren grup üyeleri Karaman’dan güzel anılarla ayrıldıklarını ifade ettiler.

Ayrıca dernek yönetiminden yapılan açıklamada: “dernek olarak etkinliklerimiz, sunum, söyleşi, fotoğraf eğitimleri ve fotoğraf gezileri ile devam etmekte olup, Mercedes-Benz Türk Fotoğraf Topluluğu ve Photosensia grubu üyelerine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Yine 20 Nisan Cuma akşamı Konya’da gerçekleştirilecek olan fotoğrafçılara özel Lalezar’da Sema programına dernek olarak katılacağız. Programa katılmak isteyen fotoğrafseverler  derneğimizin sosyal medya hesaplarından etkinliğimize ulaşabilirler” denildi.
 

Mercedes Benz Fotoğraf Kulübünü Ağırladı
Mercedes Benz Fotoğraf Kulübünü Ağırladı İlimizde 2017 yılında kurulan ve fotoğraf alanında pek çok çalışmalara imza atan Larende Fotoğraf Derneği hafta sonunda İstanbul’dan gelen misafirlerini ağırladı  14 Nisan Cumartesi günü Mercedes-Benz Türk Fotoğraf  Kulübü ve Photosensia grubu üyeleri Karaman’a gelerek gündüzünde Taşkale’yi gezerek çekimler yaptılar.