Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
Mahmut Toptaş Hoca ve eşi corona şüphesiyle hastaneye kaldırıldı
'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Karamanlı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Kategori : Gündem
08 Nisan 2020 11:39
 
Mahmut Toptaş Hoca ve eşi corona şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Karamanlı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Mahmut Toptaş Hoca ve eşi Havva Toptaş corona virüs şüphesi ile tedavi altına alındı.

'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Milli Gazete Yazarı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Mahmut Toptaş ve eşinin hastaneye kaldırıldığını ve corona virüs şüphelerinin olduğunu ise kızları Şifa Toptaş sosyal medya üzerinden duyurdu.

Şifa Toptaş yaptığı açıklamada, "Canım babam Mahmut Toptaş ve canım annem Havva Toptaş dün ikindinden itibaren ciğer filmlerindeki zatürreden corona şüphesi ile hastanedeler. En son annem beni iyileştirmeye gelmişti. O zamandan beri hasta 10 gündür. Şimdi babam da hasta.Bu sebeple vicdanen de üzgünüm. İnşallah sonuçları negatif çıkar. Ülkece hatta dünyacak dua halindeyiz ama annem için ve babam için de dua ederseniz sevinirm. Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 6562
EKSPERTİZ
atsepete
seç
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8556 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 7297 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6842 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın