Karamandan.com

Karamandan.com

28 Eylül 2020 Pazartesi
Mahmut Toptaş Hoca ve eşi corona şüphesiyle hastaneye kaldırıldı
'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Karamanlı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Kategori : Gündem
08 Nisan 2020 11:39
 
Mahmut Toptaş Hoca ve eşi corona şüphesiyle hastaneye kaldırıldı
karaman

'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Karamanlı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Mahmut Toptaş Hoca ve eşi Havva Toptaş corona virüs şüphesi ile tedavi altına alındı.

'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Milli Gazete Yazarı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Mahmut Toptaş ve eşinin hastaneye kaldırıldığını ve corona virüs şüphelerinin olduğunu ise kızları Şifa Toptaş sosyal medya üzerinden duyurdu.

Şifa Toptaş yaptığı açıklamada, "Canım babam Mahmut Toptaş ve canım annem Havva Toptaş dün ikindinden itibaren ciğer filmlerindeki zatürreden corona şüphesi ile hastanedeler. En son annem beni iyileştirmeye gelmişti. O zamandan beri hasta 10 gündür. Şimdi babam da hasta.Bu sebeple vicdanen de üzgünüm. İnşallah sonuçları negatif çıkar. Ülkece hatta dünyacak dua halindeyiz ama annem için ve babam için de dua ederseniz sevinirm. Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 6897
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Doktorlara 'Ölüyorum, beni kurtarın' diye yalvardım
24 Eylül 2020 Okunma: 9156 Gündem
Arabayla dolaşırken fenalaşan genç hayatını kaybetti
25 Eylül 2020 Okunma: 7595 Asayiş
Tüfekle vurduğu eski eşini taşırken yakalandı
25 Eylül 2020 Okunma: 7132 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın