Karamandan.com

Karamandan.com

26 Eylül 2018 Çarşamba
Macbook İle Performansı Elden Bırakmayın
Apple Inc.
Kategori : Gündem
14 Eylül 2018 09:36
 
Macbook İle Performansı Elden Bırakmayın

Apple Inc. Firmasının dizüstü bilgisayar grubu olan Macbook serisi ultrabook bilgisayar tanımına taze kan niteliğindedir. Yenilikçi ve sade tasarımı dikkatleri üzerine çekmeyi başardığı gibi sunduğu kullanım kolaylığıda su götürmez bir gerçektir. Pro ve Air olmak üzere kendi içerisinde iki sınıfa ayrılan Macbook serisi şık tasarım, malzeme kalitesi, kullanım kolaylığı, ideal boyutlar ve hafifliği sayesinde kolay taşınabilirliği ile her zaman kendini diğer dizüstü bilgisayarlardan ayırmayı başarmıştır. 

Macbook Air Mi Macbook Pro Mu?

Macbook  Donanım ve Ekran kalitesi açısından Air serisinden daha ileri olup profesyonel dijital ses programları, grafik tasarım programları ve Cad programları kullanıcıları tarafından tercih edilmekle birlikte bu alanlarda kendini ön plana çıkarmış, ispat etmiş başarılı bir seridir. 
  MacBook Air sınıfını, Pro sınıfından önde tutan ise hiç şüphesiz küçük ve ince boyutları ile oldukça hafif oluşu desek yanılmış olmayız. Taşınabilir bilgisayar tanımını tam olarak karşılayan bu seride ince ve hafifliğinden ötürü bazı donanımlardan fedakarlık edilmiş olsa da ödün verilmeyen tek şey kesinlikle malzeme kalitesi. Bu bilgisayarlar kullanıcıya kendini özel hissettirmekte çok iyiler. 151 

Eşsiz Kullanıcı Deneyimi; Mac OS X

Bu bilgisayarları malzeme kalitesi, gelişmiş ve birbirleriyle tam uyumlu çalışan donanımları, ergonomik oluşu, sade ve yenilikçi tasarımları dışında benzersiz kılan en önemli özelliği kesinlikleri sahip olduğu yazılımdır. Mac OS X sürekli kendini yenileyen kullanıcı odaklı bir yazılım olmanın ötesinde her zaman stabil ve yine bilgisayarın tasarımı gibi sade bir yazılım olmuştur. Donma ve takılma kavramlarının bu yazılımda yerleri yok. Karşınızdaki ekranda akıcı bir görüntü ve oldukça pratik kısa yollarla kullanıcısına bilgisayar kullanmanın zevkini tam anlamıyla tattıran bir sistem. Sizde bu eşsiz yazılıma sahip olan MacBook serilerden hangisinin sizin için uygun olduğuna karar vermek için https://www.incehesap.com  tıklayın sizin için tasarlanan MacBook’u rafında daha fazla bekletmeyin.

Okunma : 310
Gündem haberleri
Zengen Yolunda Ölümlü Kaza
23 Eylül 2018 Okunma: 14795 Asayiş
Karamanlıların hafta sonu su mesaisi
22 Eylül 2018 Okunma: 8770 Yaşam
Ölü taklidi yaparak elinden kurtulduğu katilin bulunmasını istiyor
22 Eylül 2018 Okunma: 8306 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın