Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ocak 2020 Salı
Köy Muhtarlarının Sorun ve Talepleri Dinlendi
Muhtarlar toplantısı ilimiz merkeze bağlı 15 köy muhtarı ve ilgili kurum müdürlerinin katılımlarıyla Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.
Kategori : Gündem
14 Ocak 2020 15:50
 
Köy Muhtarlarının Sorun ve Talepleri Dinlendi

Muhtarlar toplantısı ilimiz merkeze bağlı 15 köy muhtarı ve ilgili kurum müdürlerinin katılımlarıyla Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.

14 Ocak 2020 Salı günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen 2020 yılının ilk muhtarlar toplantısının açılış konuşmasını yapan Vali Meral, köylerimizin mevcut durumu ve sorunlarının değerlendirileceği toplantının hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu.

Barutkavuran, Beydili, Burunoba, Çoğlu, Dinek, Eğilmez, Ekinözü, Göztepe, Hamidiye, Kameni, Karacaören, Kılbasan, Kızık, Salur, Sazlıkaya köyü muhtarlarının katıldığı toplantıda tek tek söz alan muhtarlar, yaşadıkları köylerinin mevcut genel durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, yol, ulaşım, içme suyu ve köy altyapılarının tamamlanması gibi köy halkının sıkıntı yaşadığı konuların çözümüne ilişkin Vali Fahri Meral’den destek istediler.

İlgili kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Meral, muhtarların köyleriyle ilgili yapacağı çalışmalarda her türlü desteğin verileceğini belirterek köylerdeki mevcut sorun ve sıkıntıların giderilmesi için gereken çalışmaların yapılması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

Toplantıda, köylerin mevcut sorunlarının çözümü noktasında birlikte hareket etmenin ve çalışmanın önemine değinen Vali Meral, konuşmasında kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen kamu hizmetlerinde herhangi bir sorunun yaşanması durumunda konunun bildirilmesi konusunda muhtarlara uyarılarda bulundu.

Toplantının sonunda Vali Fahri Meral, 2020 yılının gerçekleştirilen ilk muhtarlar toplantısının tekrar hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak katılımcılara teşekkür ederken, toplantıya katılan muhtarlar, sorun ve taleplerini dinleyerek kendilerine her konuda destek olan Vali Meral’e teşekkür ettiler.

Okunma : 1299
Foto galeri
seç
İSABET
maboto
EKSPERTİZ
MEVLANA YEMEK
guney sigorta
YARIŞMA
Gündem haberleri
Tüfekle vurulmuş olarak hastaneye bırakılan şahıs öldü
18 Ocak 2020 Okunma: 25885 Asayiş
Karaman’da işçi servisi devrildi: 9 yaralı
17 Ocak 2020 Okunma: 8453 Asayiş
Düşüp ayağı kırılan gence ilk müdahale vekilden
17 Ocak 2020 Okunma: 7532 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın