Karamandan.com

Karamandan.com

04 Aralık 2020 Cuma
Karaman'ın sağlık çalışanlarına 1 kamyon hediye gönderildi
Karaman OSB Müdürlüğü, Karaman'da görev yapan sağlık çalışanlarına bir kamyon dolusu hediye gönderdi.
Kategori : Gündem
28 Ekim 2020 14:06
 
Karaman'ın sağlık çalışanlarına 1 kamyon hediye gönderildi
karaman

Karaman OSB Müdürlüğü, Karaman'da görev yapan sağlık çalışanlarına bir kamyon dolusu hediye gönderdi.

Geçtiğimiz günlerde pandemi süreciyle birlikte eğitim hayatına destek sağlamak amacıyla harekete geçen Karaman Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, "çorbada bizim de tuzumuz olsun" diyerek, öğrencilerin kullanması için 400 adet tablet hediye etmişti. Bugün ise, Karaman'da çalışan sağlık görevlilerine, organizede faaliyet gösteren firmaların ürünlerinin bulunduğu bir kamyon dolusu hediye gönderdi.

Yaşadığımız anormal dönemde bütün fedakarlıkları ile insanlık adına çalışan sağlık personellerine Karaman OSB Müdürlüğünden büyük jest geldi.

OSB Başkanı Kemal Boynukalın, OSB Müdürü Yasin Ünüvar, Yönetim Kurulu Üyesi Esat Şen ve Ahmet Kapar'dan oluşan heyet, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların katkılarıyla hazırlanan bisküvi, çikolata, kek ve benzeri ürünlerin yer aldığı bir kamyon dolusu hediye kutularını sağlık çalışanlarına gönderdi. 

Karaman OSB'de faaliyet gösteren firmaların ürünleriyle temin edilen kamyonu göndermek üzere gelen OSB Başkanı Kemal Boynukalın, "Sağlık çalışanlarımızı anımsamak, onlarla beraber olduğumuzu hissettirmek için bu küçük hediyeyi onlarla paylaşmak istedik. Onlara bu vesile ile selam ve sevgilerimizi iletiyoruz. Onlara bol bol dua ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Hediyeleri teslim almak üzere gelen Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Yılmaz ise, "Bu zor günlerde bizlere desteğinizi hissettirdiğiniz için tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz." diyerek hediyeleri kabul etti.

 

Okunma : 4152
Foto galeri
guney sigorta
karaman


Yavuzlar iplik
sağlam pen
Gündem haberleri
Karaman pandemide ne durumda?
30 Kasım 2020 Okunma: 13054 Sağlık
Karaman'da yıkıntıdan kafatası çıktı
02 Aralık 2020 Okunma: 9105 Asayiş
Genç Kadın Sokak Ortasında Bıçaklandı
30 Kasım 2020 Okunma: 8493 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın