Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 24 Mayıs 2020  -  Saat : 17:23:21   Görüntülenme: 2665

Karaman'da Korona Gölgesinde Ramazan Bayramı

Karaman'da Ramazan Bayramı'nda cadde ve sokaklar boş kaldı, sadece 65 yaş üstü grup ve şehit yakınları dışarı çıkabildi.

Karaman'da, Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramı'nda cadde ve sokaklar boş kaldı.

Karaman'da şehit aileleri, Ramazan Bayramı'nın ilk günü şehitliklere ziyarette bulundu. Sabahın ilk saatlerinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle maske takarak Konya Şehitliği'ne gelen aileler, vatan uğruna şehit olan evlatları için dua etti, gözyaşı döktü.

Yeni tip korona virüs önlemleri kapsamında risk grubunda olan 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar Ramazan Bayramının ilk günü dışarıya çıkma izninde parklara akın etti.

Risk grubunda olan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların sokağa çıkmaları için Ramazan Bayramında tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Karaman'da da 14.00 ile 20.00 saatleri arasında izin verildi. 
 

Karaman'da Korona Gölgesinde Ramazan Bayramı
Karaman'da Korona Gölgesinde Ramazan Bayramı Karaman'da Ramazan Bayramı'nda cadde ve sokaklar boş kaldı, sadece 65 yaş üstü grup ve şehit yakınları dışarı çıkabildi.