Karamandan.com

Karamandan.com

03 Nisan 2020 Cuma
Karaman Müftüsü Lütfi Ketenci Onları Ziyaret Etti
Karaman İl Müftüsü Lütfi Ketenci Regaip Kandili dolayısıyla Mutlu Yüzler Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine bir ziyarette bulundu.
Kategori : Gündem
27 Şubat 2020 13:49
 
Karaman Müftüsü Lütfi Ketenci Onları Ziyaret Etti

Karaman İl Müftüsü Lütfi Ketenci Regaip Kandili dolayısıyla Mutlu Yüzler Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine bir ziyarette bulundu.

Sohbet ortamında gerçekleşen görüşmede, kendisi de bir yakınını kanser hastalığı nedeniyle kaybeden İl Müftüsü Lütfi Ketenci ile dernek Baskan Yardımcısı Kezban Gültekin ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Karaman Merkez, ilçe ve köylerinde yaşayan kanser hastaları yararına ne gibi ortak çalışmalar yapılabileceği üzerine görüştüler.

Müftü Lütfi Ketenci, Karaman'da İl Müftülüğünün yaptığı birçok çalışmalardan bahsederek toplum yararına olan her çalısmada Mutlu Yüzler Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne de her türlü desteğin verileceğini ve gerekli durumlarda derneğin bu konuda bir talebi olursa, kanser hastası bireylere yönelik yapılan aile ziyaretlerine kanser hastalarının maneviyat, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için bir din görevlisinin de katılabileceğini bellirtti.

Mutlu Yüzler Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Kezban Gültekin de yaptığı açıklamada; "kanser hastası bireylerin daha rahat yaşayabilmeleri için faydaları olabilecek tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalar yapabileceklerini ve bu kurumları da bir farkındalık olusturmak ve işbirliği yapmak amacıyla sık sık ziyaret ettiklerini" belirtti.

Okunma : 975
Foto galeri
atsepete
guney sigorta
seç
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
Genç yaşta hayata veda etti
01 Nisan 2020 Okunma: 106012 Yaşam
Yaş ortalaması 65'in üzerinde olan mahallede çıt çıkmıyor
01 Nisan 2020 Okunma: 24994 Gündem
KARAMAN'DA CORONA VAKA SAYISI KAÇ, BAKAN AÇIKLADI
01 Nisan 2020 Okunma: 17328 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın