Karamandan.com

Karamandan.com

28 Ocak 2020 Salı
Karaman Belediyesi Ekipleri 7/24 Sahada
Karaman Belediyesi şehrin her noktasına hizmet götürmeye devam ediyor.
Kategori : Gündem
12 Kasım 2019 15:41
 
Karaman Belediyesi Ekipleri 7/24 Sahada

Karaman Belediyesi şehrin her noktasına hizmet götürmeye devam ediyor. Karaman Belediyesi'ne bağlı birim müdürlükleri Karaman’ın farklı bölgelerinde gece – gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Karaman Belediyesi’ne bağlı ekipler Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın talimatları ile şehrin en uzak bölgesinden merkezine kadar her alanda 7/24 kesintisiz olarak çalışmalarına devam ediyor.

Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler; Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı eksik kalmış ve hiç yapılmamış cadde ve sokaklarda sıcak asfalt ve kaldırım çalışması, Şeyh Şamil Mahallesi’nde geri dönüşüm kapsamında asfalt kazıma ve asfaltlama çalışması, Ahmet Hilmi Birand Caddesi üzerinde kaldırım, parke döşeme çalışması ve şehrin farklı bölgelerinde metruk evlerin yıkılması ve geçici otopark haline dönüştürülmesi çalışması, 100. Yıl Bulvarında yapılan yeşil bant ve otoparkta kaldırım çalışması gerçekleştiriyor. 

Ekiplerin 7/24 sahada olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı; “Karamanımız her noktasına hizmet götürmeye devam ediyoruz. Öncelik esasına uygun bir şekilde belirlediğimiz plan kapsamında her mahalleye girerek sorunları tek tek çözüme kavuşturuyoruz. Söz verdiğimiz gibi hiç durmadan, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız bu şehri hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.
 

Okunma : 1339
Foto galeri
guney sigorta
seç
EKSPERTİZ
MEVLANA YEMEK
İSABET
maboto
YARIŞMA
Gündem haberleri
Karaman'dan Elazığ'a yardım tırı yola çıkıyor
25 Ocak 2020 Okunma: 22851 Gündem
Küçük kıza cinsel istismarda bulunun 4 şahıs tutuklandı
25 Ocak 2020 Okunma: 15031 Asayiş
Karaman'da Elektrikler Kesilecek
24 Ocak 2020 Okunma: 10807 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın