Karamandan.com

Karamandan.com

19 Temmuz 2019 Cuma
Kapar’dan Berat Kandili Mesajı
Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar Berat Kandili dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
Kategori : Gündem
19 Nisan 2019 10:12
 
Kapar’dan Berat Kandili Mesajı

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar Berat Kandili dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Mesajında Kapar; “Mübarek Ramazan-ı Şerif’e günler kala, Allah’ın bağışlanma dileyen gönüllere sunduğu en değerli armağan Berat Kandili, Rabbimizin affına sığınarak ruhlarımızı huzurla buluşturma fırsatıdır. 

Berat Kandili; birlik ve beraberliğimizi artırmak, dostluk ve kardeşliğimizi pekiştirmek; ölüm gelmeden önce kendimizi hesaba çekmek açısından önemli bir gecedir. 

Bağışlanma, af ve şefkat gecesi olan Berat Kandili’nde başta ailemiz ve çevremiz olmak üzere tüm insanlığa karşı olan sorumluluklarımızı hatırlayalım; sıkıntıda olan, zorluk çeken, dua bekleyen kardeşlerimiz için Allah’a el açalım. Yeryüzündeki tüm insanların, huzur, mutluluk, barış ve refah içinde yaşaması için hepimizin gayret göstermesi gerekiyor. Savaş ve yokluk nedeniyle acı çeken tüm insanların kurtuluşu için bu mübarek günün vesile olmasını dileyelim. 

Bu mübarek gecenin; başta ilimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm İslam Dünyasının beratına, tüm insanlığın barış ve huzura kavuşmasına vesile olmasını Cenab-ı Hak´tan niyaz eder, bütün hemşehrilerimin Berat Kandili’ni tebrik ederim.’’dedi.
 

Okunma : 1067
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19774 Asayiş
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 8122 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7709 Spor
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın