Karamandan.com

Karamandan.com

21 Kasım 2019 Perşembe
KTSO'dan 10 Kasım mesajı
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı  M.
Kategori : Gündem
08 Kasım 2019 16:08
 
KTSO'dan 10 Kasım mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı  M. Gökhan ALKAN  10 Kasım dolayısıyla yayınladıkları mesajda;

"Bağımsızlık karakteri, milletine ve ülkesine olan sevgisi, milli egemenlik ve demokrasi anlayışı, çağdaş uygarlık hedefleriyle yalnızca bizlerin değil, tüm dünyanın hayranlığını kazanan, cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 81.yıldönümünde bir kez daha özlem ve rahmetle anıyoruz. Mustafa Kemal ATATÜRK, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran siyaset ve devlet adamı olarak tüm Türk milletinin ortak değeridir.

O; içinde bulunduğu toplumun dinamiklerini yönlendirmiş, ulusal birliği sağlayarak farklılıkları bütünleştirmiş, her kesimden yurttaşı aynı gaye etrafında toplamış, bunun sonucunda da Türk milletini hak ettiği bağımsız ve aydınlık yarınlara kavuşturmuştur. Cumhuriyet döneminde hayata geçirilen inkılaplar ile demokratik ve modern Türkiye’nin temelleri atılmıştır. Bu temeller üzerine kurulan Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk’ün öngördüğü “muasır medeniyetler”in seviyesine çıkma yolunda kararlılıkla yürümektedir. Türkiye, her geçen gün geçmişinden aldığı güçle daha başarılı günleri yakalamakta ve geleceğe umutla bakmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun şahsında silah arkadaşlarını ve istiklal mücadelemizin tüm adsız kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz" ifadelerini kullandılar.

 

Okunma : 625
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
seç
Gündem haberleri
Erken vefat yakınlarını yasa boğdu
19 Kasım 2019 Okunma: 19299 Asayiş
SON DAKİKA: BİR KİŞİ ÖLDÜ
20 Kasım 2019 Okunma: 14662 Siyaset
Karaman eksi dereceyi görecek!
18 Kasım 2019 Okunma: 11732 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın