Karamandan.com

Karamandan.com

20 Şubat 2020 Perşembe
KTSO'da sigortacılarla istişare toplantısı
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası 12.
Kategori : Gündem
11 Eylül 2019 16:11
 
KTSO'da sigortacılarla istişare toplantısı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası 12. Meslek Grubunda yer alan Sigorta Acenteleri ile düzenlenen  grup toplantısında mesleki sorunlar masaya yatırılarak detayları ile istişare edildi.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve 12. Meslek Komitesi Başkanı Veli Bozkır Başkanlığın da yapılan toplantıya  sigorta acentesi üyelerimiz katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan M. Gökhan Alkan; meslek komitelerinin önemine dikkat çekerek konuşmasında, “Meslek komiteleri meslek grubuna ait üyelerimizin verdiği oylarla seçilen ve o meslek grubunu temsil etmek üzere seçilmiş olan heyetlerdir. Meslek komitesine seçilmiş olan arkadaşlarımız o meslek grubunun sıkıntılarını, problemlerini, dertlerini, taleplerini meslek komitesi toplantılarında tartışmak, görüşmek ve onlara çare bulmak adına toplantılar yaparlar.

Yapmış oldukları bu toplantılar neticesinde elde ettikleri verileri yönetim kuruluna aktarmak suretiyle yönetim kurulunun bu talepleri yerine getirmesi bakımından çalışma yapmasını isterler. Ama biz bu toplantıların sadece göstermelik olarak değil aynı zamanda o meslek grubunun sıkıntılarının çözüm noktasında gayret gösterilsin istiyoruz.

Bu toplantılarda problemlerin tartışıldığı bir platform haline getirmek için çaba gösteriyoruz. Bunu yaparken meslek komitesine seçilmiş olan asil üyeleri ile beraber diğer meslek grubu üyelerimizinde  toplantılara katılmalarını sağladık.”ifadelerine yer verdi.

Toplantıda üyelerin odadan beklentileri, yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri istişare edildi.

Sigortacılık sektöründeki değişiklikler, sigorta acentelerinin yaşadığı mesleki problemler ve güncel konulardaki gelişmeler değerlendirilerek ilgili kurumlarla yazışmalar yapılmasına karar verildi.

 

Okunma : 814
başarı
seç
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
YARIŞMA
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 28778 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 18131 Gündem
Karaman'a Yağışlı ve Soğuk Hava Geliyor!
19 Şubat 2020 Okunma: 14350 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın