Karamandan.com

Karamandan.com

29 Mayıs 2020 Cuma
KTSO Başkanlarından Mevlid Kandili Mesajı
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı  M.
Kategori : Gündem
08 Kasım 2019 12:25
 
KTSO Başkanlarından Mevlid Kandili Mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı  M. Gökhan Alkan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.

"Kandiller bizleri  bir arada tutan, bağlarımızı güçlendiren kutsal günlerimiz, günlük hayatın telaşından uzaklaşıp paylaşımlarımızı yoğun yaşadığımız, dayanışma ve birlikteliklerimizi daha da arttırdığımız önemli günlerdir. Böylesine önemli günler manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün,  hat safhaya çıktığı müstesna zaman dilimleridir.

Mübarek günlerin ve gecelerin, el ele verip tüm dünyada barışı tesis etmemiz için bize sunulmuş birer fırsat olduğunu unutmamalıyız. Bizler bu mübarek günler vesilesiyle dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hatalarımızı telafi etme yoluna gitmeliyiz. Tarih boyunca farklılıkları zenginlik olarak kabul etmiş bir medeniyetin mensupları olarak birbirimize her zamankinden daha çok hoşgörü göstermeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve  İslam aleminin Mevlid Kandili’ni kutlar, bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ederiz" dediler.
 

Okunma : 564
seç
karaman


guney sigorta
atsepete
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 7426 Asayiş
Tilki tepenin talanına vatandaş isyan etti
27 Mayıs 2020 Okunma: 7085 Gündem
İŞ ADAMI FECİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ
28 Mayıs 2020 Okunma: 6863 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın