Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
KMÜ'de Akustik Performansına Yoğun İlgi
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu ile Step by Step Karaman Ekibi tarafından Akustik konser düzenlendi.
Kategori : Gündem
11 Ekim 2019 16:26
 
KMÜ'de Akustik Performansına Yoğun İlgi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu ile Step by Step Karaman Ekibi tarafından Akustik konser düzenlendi. 

KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonunda gerçekleştirilen konser saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Topluluk Başkanı Dicle Karter açılış konuşması yaparak topluluğun yeni eğitim-öğretim dönemindeki ilk etkinliğinde üniversitedeki öğrencilerin eğlenmelerini amaçladıklarını belirterek konsere destek veren herkese teşekkür etti. 

Step by Step Karaman Organizatörü Furkan Erdemsoy ise konuşmasında Karaman’da daha önce bu tip bir etkinliklerde dinleyicilerle buluştuklarını ifade ederek bundan sonraki dönemde de yeni organizasyonlar ile Karamanlıların ve üniversite öğrencilerinin karşısına çıkacaklarını belirtti. Erdemsoy yakın zamanda yapılacak olan konserler hakkında da bilgi verdi. Açılış konuşmalarının ardından konsere destek veren firmalara plaketleri takdim edildi. 

Konserleri öncesinde dinleyicilerle duygularını paylaşan Step by Step ekibi üyeleri Beyza Doğuç, Melisa Karakurt ve Ezgi Aktan; Karaman’ı çok beğendiklerini ve üniversite öğrencilerinden oluşan dinleyici grubunun enerjisinden çok memnun kaldıklarını söylediler. 

Daha sonra Step by Step ekibinin hazırlamış olduğu onun üzerinde yerli ve yabancı şarkı dinleyicilerle buluştu. Dinleyicilere keyifli akşam yaşatan ekipteki sanatçılara plaket takdiminin ardından konser sona erdi. 
 

Okunma : 909
Foto galeri
guney sigorta
seç
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107947 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13663 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11980 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın