Karamandan.com

Karamandan.com

10 Temmuz 2020 Cuma
karaman

KMÜ'de Akustik Performansına Yoğun İlgi
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu ile Step by Step Karaman Ekibi tarafından Akustik konser düzenlendi.
Kategori : Gündem
11 Ekim 2019 16:26
 
KMÜ'de Akustik Performansına Yoğun İlgi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu ile Step by Step Karaman Ekibi tarafından Akustik konser düzenlendi. 

KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonunda gerçekleştirilen konser saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Topluluk Başkanı Dicle Karter açılış konuşması yaparak topluluğun yeni eğitim-öğretim dönemindeki ilk etkinliğinde üniversitedeki öğrencilerin eğlenmelerini amaçladıklarını belirterek konsere destek veren herkese teşekkür etti. 

Step by Step Karaman Organizatörü Furkan Erdemsoy ise konuşmasında Karaman’da daha önce bu tip bir etkinliklerde dinleyicilerle buluştuklarını ifade ederek bundan sonraki dönemde de yeni organizasyonlar ile Karamanlıların ve üniversite öğrencilerinin karşısına çıkacaklarını belirtti. Erdemsoy yakın zamanda yapılacak olan konserler hakkında da bilgi verdi. Açılış konuşmalarının ardından konsere destek veren firmalara plaketleri takdim edildi. 

Konserleri öncesinde dinleyicilerle duygularını paylaşan Step by Step ekibi üyeleri Beyza Doğuç, Melisa Karakurt ve Ezgi Aktan; Karaman’ı çok beğendiklerini ve üniversite öğrencilerinden oluşan dinleyici grubunun enerjisinden çok memnun kaldıklarını söylediler. 

Daha sonra Step by Step ekibinin hazırlamış olduğu onun üzerinde yerli ve yabancı şarkı dinleyicilerle buluştu. Dinleyicilere keyifli akşam yaşatan ekipteki sanatçılara plaket takdiminin ardından konser sona erdi. 
 

Okunma : 1374
Foto galeri
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
İkna etmeye çalışan komiser de yaralandı
06 Temmuz 2020 Okunma: 13255 Asayiş
Bakanlıktan 81 il valiliğine koronavirüs talimatı!
07 Temmuz 2020 Okunma: 10193 Gündem
Küçükbaş kurbanlıkların canlı kilo fiyatları belli oldu
08 Temmuz 2020 Okunma: 8779 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın