Karamandan.com

Karamandan.com

22 Eylül 2019 Pazar
KARDOHAK: Hiçbir siyasi bağlantımız yoktur
Karaman'da yaklaşık 1 yıl önce hayvan severlerin bir araya gelerek oluşturduğu Karaman Doğa ve Hayvanları Koruma Grubu (KARDOHAK), Karamandan.
Kategori : Gündem
22 Ağustos 2019 14:49
 
KARDOHAK: Hiçbir siyasi bağlantımız yoktur

Karaman'da yaklaşık 1 yıl önce hayvan severlerin bir araya gelerek oluşturduğu Karaman Doğa ve Hayvanları Koruma Grubu (KARDOHAK), Karamandan.com haber sitemizi ziyaret etti.

Karaman'da 100 gönüllü üyesi ve 2 gönüllü veterineri ile sokak ve barınak hayvanlarına yardımcı olmaya çalışan KARDOHAK, çalışmalarında hemşehrilerinin desteklerini beklediklerini belirtti.

Bu zamana kadar dernek olmadıklarını ve olmayı da düşünmediklerini dile getiren grup başkanı Barış Çağlar, "Bu grubu bir araya getiren ve tutan olgu doğa ve insan sevgisidir. Gubumuzda birçok farklı siyasi görüşte arkadaşlarımız var fakat bizim birlikteliğimizde siyasetin yeri yok. Bu nedenle de birbirimize kenetlenmiş durumdayız." dedi.

"Para istemiyoruz"
Kapı kapı dolaşıp yardım talep etmediklerini söyleyen Çağlar, "Yardımcı olmak isteyen vatandaşlarımızdan para değil sadece anlayış ve mümkünse sokak hayvanlarına mama istiyoruz. Gönüllü üyelerimizin destekleri bu grubu ayakta tutuyor ve tutmaya da devam edecek.

Toplumdan en büyük beklentimiz, bize yardımcı olmaları, doğayı ve hayvanları sevmeleri, onlara biraz daha anlayışlı davranmalarıdır. Çabamız da bu yöndedir. Büyük projelere imza atacağız. Bunu ilerleyen günlerde herkes görecek ve takdir edecek kanaatindeyiz.

Sevgili hemşehrilerimizin yardım ve desteklerini bekliyoruz. Herkesi sevgiyle kucaklıyoruz." ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 2973
Foto galeri
EKSPERTİZ
seç
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da sokak ortasında adam vurdular
20 Eylül 2019 Okunma: 22091 Asayiş
Gece Ağıla Giren Kurtlar Koyunları Telef Etti
18 Eylül 2019 Okunma: 12984 Gündem
Feci kaza ağır yaralılar var
20 Eylül 2019 Okunma: 11879 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın