Karamandan.com

Karamandan.com

17 Temmuz 2019 Çarşamba
İtirafçı oldu tek tek anlattı: Tecavüz, çocuk istismarı, işkence!
Sapık Adnan Oktar'ın zorla alıkoyduğu eski "kedicik" Beril Koncagül'den son dakika açıklamaları geldi! 9 yıl boyunca Adnan Oktar'ın akıl dışı örgütünün içinde esir tutulan Beril Koncagül etkin pişmanlıktan yararlandı ve tahliye edildi.
Kategori : Gündem
11 Şubat 2019 09:17
 
İtirafçı oldu tek tek anlattı: Tecavüz, çocuk istismarı, işkence!

Sapık Adnan Oktar'ın zorla alıkoyduğu eski "kedicik" Beril Koncagül'den son dakika açıklamaları geldi! 9 yıl boyunca Adnan Oktar'ın akıl dışı örgütünün içinde esir tutulan Beril Koncagül etkin pişmanlıktan yararlandı ve tahliye edildi. 9 yıl boyunca evden çıkamayan hergün tacize, tecavüze, işkenceye uğrayan Oktar'In 1998 yılından beri iktidarsız olduğunu açıkladı. Hürriyet'ten İpek Özbey'in özel haberinde gerçekler ortaya çıktı; işte ayrıntılar...

Birbirinden ahlaksız tutum ve davranışlarla insanların hayatlarını zindana çeviren Adnan Oktar hakkında yepyeni itiraflar ortaya çıktı! İtirafçı olup 9 yıl boyunca yaşadıklarını anlanan Berin Koncagül; kaç defa kaçmaya çalıştığını, 60 silahlı korumanın olduğunu, özel kalça kameralarıyla sapıklığın tavan yaptığını, kendisine sürekli "aşkım, sevgilim" diye hitap ettirdiğini, 7 yaşındaki çocuklara tacizde bulunuduğunu itiraf etti!

"9 YILLIK ADNAN OKTAR ESARETİ!"

Adnan Oktar'a yakınlığıyla bilinen 'gözde kedicik' Beril Koncagül itirafçı oldu ve etkin pişmanlıktan faydalanarak tahliye edildi. 9 yıl çıkarılmadığı evde esir hayatı yaşayan Koncagül, ilk kez Hürriyet'e konuştu: 'Bütün gün taciz, tecavüz ve şiddet görürdük…'

"ÂŞIK OLDUĞUM ONUN ADAMIYMIŞ"

1989'da doğdum. Örgüte 2010'da girdim. Fizik okuyordum, aynı zamanda yurt dışına gitmek, mimarlık da okumak niyetindeydim. Bir ajansa yazılmıştım. Reklam çekimlerine gidiyordum. Adnan Oktar, beni oradan izlemiş. O, birini görür, gözüne kestirir ve onu alır… Benim karşıma da işadamı sandığım Can Yıldız'ı çıkardı. Bu konuların imamı.

O kadar düzgün, o kadar şahane, o kadar güvenilir görünüyordu ki, âşık oldum. 21 yaşındaydım. Sonra o şefkatli adamın adının Can değil Bora olduğunu öğrendim. Oysa evlenecektik, çeyiz bakıyorduk. Meğer Adnan'ın adamıymış. Örgüte girişim onunla oldu. Sonuçta biz evlenecektik, her şeyi paylaşıyorduk. Bu ne demek, Bora her şeyinizi biliyor demek!

"5 KEZ KAÇMAYA ÇALIŞTIM"

9 yıl bütün örgüt evlerini dolaştım. 2014'ten yakalandığımız tarihe kadar Dragos'ta, Adnan Oktar'ın yanında yaşıyordum. 5 kez kaçmaya çalıştım, 60 silahlı koruma, yüzlerce kamera vardı, başaramadım. Öyle atıp tutuyorlar ya, camı kırıp kaçsaydın diye, jammer'larla kuşatılmış bir arazidesin, nereye kaçıyorsun. Aileni açlıktan ölecek hale getiririm diye tehdit etmesi de cabası ki yapar. Bir süre sonra 'Ne olacaksa bana olsun' diyorsunuz.

"TACİZ EDER, DÖVER, KÜFÜR EDERDİ"

Adnan'ın evinde 18 kadındık. Uyanacaksın, makyajını yapıp, kıyafetini giyeceksin, o uyanmadan aşağı ineceksin. Kıyafet dediğim yarı çıplaksın. Hep beraber oturursun, Adnan üzerinde sadece beyaz uzun paçalı bir donla karşına gelir. Bütün gün evde öyledir. Döver, söver, kafamızdan aşağı yemek döker, küfür eder, taciz eder, dalga geçer, cinsel ilişkiye zorlar. 'Bakışlarını beğenmedim' der, saçından sürükler, çırılçıplak soyar, döver. Bunları yaşadıktan sonra bir de özür dilersin, o sana bağırır, çağırır, sen ona 'Tamam aşkım, bir daha yapmayacağım' demek zorundasın. Ona mutlaka 'aşkım, sevgilim' diye hitap etmelisin.

"ÇOCUKLARI İSTİSMAR EDİYOR"

Sadece kadınlarla ilişki kurmuyor. Çocukları da istismar ediyor. Zaten 7 yaşından sonra ilişkiye girilebileceğini savunuyordu. Onlara mini etek giydirip taciz ediyordu. Bizimle tabii ki cinsel ilişkiye giriyordu. Striptiz yaptırıyor, beğenmeyince yüz kere tekrarlatıyor, kaydeden kameraların açılarına bile bakıyor, özel kalça kamerası koyduruyordu. 1998'den beri iktidarsız ama sapkın, sapık işte.

PAVYONDA GÖRDÜĞÜ KADINLAR GİBİYDİK

Bu sapık Ankara'da büyümüş. Küçükken hep pavyonların önüne gidiyormuş. Pavyon kadınlarının profili bunun beynine girmiş. Hepimizi o kadınlara benzetti. Belli birkaç doktor var, isimler gizli kaydediliyor, estetikler ona yaptırılıyor. 'Ben istemiyorum' diyemezsiniz.

AYAKKABISINI ISITIR, GAZETESİNİ TUTARDIK

Gazete okurken bile sapık. İki kız, yarı çıplak gazeteyi tutuyor, sayfalarını çeviriyorduk, o da okuyordu. Artık gazeteyi tutmaktan ellerimiz titriyordu ama umursamıyordu. Çoraplarını biz giydiriyorduk. Telefonu eline almıyor, kızlar kulağına tutuyor. Bir dakika geciksen olay çıkarıyor. Ayakkabısını giymeden fön makinesiyle ısıtıyorduk.

Okunma : 5775
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19090 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7397 Spor
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 6454 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın