Karamandan.com

Karamandan.com

18 Ağustos 2019 Pazar
İl Genel Meclisi kurum ziyaretlerine başladı
Karaman İl Genel Meclisi tam kadro kurum ziyaretlerine başladı.
Kategori : Gündem
12 Haziran 2019 11:35
 
İl Genel Meclisi kurum ziyaretlerine başladı

Karaman İl Genel Meclisi tam kadro kurum ziyaretlerine başladı.

Bir günde dört ayrı kurum ziyaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar ve İl Genel Meclisi Üyeleri ilk olarak İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar'ı ziyaret ettiler. Karaman ve İlçelerinde güvenlik noktasında yapılması gereken ve planlanan işlerle ilgili karşılıklı istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerine Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek devam eden Başkan Kapar ve İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi ve Ziraat Odası işbirliği ile yapılacak yeni projeler ile Karaman Tarımına ve çiftçilerine verilen desteğin sürdürüleceği karşılıklı olarak vurgulandı.

Bir sonraki ziyaretlerini İlimiz Sağlık Müdürlüğüne yeni atanan Sağlık Müdürü Dr.Adnan Kurşuna gerçekleştiren Başkan Kapar ve İl Genel Meclisi Üyeleri Merkez ve İlçelerimizdeki güncel sağlık sorunlarını görüşüp değerlendirdiler.

Günün sonunda Şoförler Odası Başkanı Cemalettin Canuylasi'yi ziyaret eden Başkan Kapar ve İl Genel Meclisi Üyeleri kurum ziyaretleri sürdüreceklerini belirttiler.

İl Genel Meclisi olarak amaçlarının Karaman’a hakettiği hizmeti kazandırmak olduğunu ifade eden Başkan Kapar, “Bu kapsamda tarımdan turizme, sağlıktan spora kadar ilimizdeki bütün kamu, kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu vesileyle şahsım ve İl Genel Meclisimiz adına tüm kurumlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

 

Okunma : 1244
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11628 Asayiş
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 11468 Gündem
Bayramlaşayım derken öldürdü
14 Ağustos 2019 Okunma: 10659 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın