Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ocak 2019 Pazartesi
Herkesi Takip Edebilmenizi Sağlayan En İyi Casus Uygulama
Çevrimiçi tehlikelerin kol gezdiği bir dünyada yaşıyorsak doğru aletlerle silahlanmalı ve sağlam önlemler almalıyız.
Kategori : Bilim
14 Haziran 2018 18:11
 
Herkesi Takip Edebilmenizi Sağlayan En İyi Casus Uygulama

Çevrimiçi tehlikelerin kol gezdiği bir dünyada yaşıyorsak doğru aletlerle silahlanmalı ve sağlam önlemler almalıyız. Bu yüzden en iyi casus uygulama çözümünün hangisi olduğunu öğrenmek yapmamız gereken ilk şey olmalı. Siz de şimdi casus uygulamaların en iyisiyle güvende tutmak istediğiniz herkesi takip etmeye başlayın. Sektörün en iyi casus uygulaması için hazırladığımız bu inceleme sayesinde güvenilir, kolay kullanılabilen ve işlevsel bir program seçmenize yardım edecek her şeye sahip olacaksınız.

Sadece en iyi casus uygulama hangisi sorusunun cevabı tek başına yeterli değildir. Neden o programın en iyisi olduğunu, diğerlerinin sunamadığı neleri sunduğunu ve hangi ihtiyaçları karşıladığını bilmeniz gerek. Ancak böyle güvenilir bir uygulama seçerek çocuklarınız gibi değerli varlıklarınızı güvende tutabilirsiniz.

Özellikler, uyumluluk, güvenilirlik, kullanıcıların yorumları gibi unsurları göz önünde bulundurmadan asla bir casus uygulama seçilmemeli. Biz de bunları göz önünde bulundurduğumuzda mSpy’ı en iyi casus uygulama olarak seçtik. Yazımızın devamında bu unsurlara dair daha detaylı bilgi vererek programı diğerleriyle kıyaslamayı ve karar vermeyi kolaylaştırmak istiyoruz.

mSpy Apple marka cihazlarla ve Android işletim sistemine sahip cihazları aynı kusursuzlukla takip edebiliyor. Yani iPhone, iPad, Samsung, General Mobile gibi farklı mobil cihazları, işletim desteği iOS veya Android olduğu müddetçe bu en iyi casus uygulama çözümü çalışacaktır. Telefonların operatörü ve benzeri unsurlar önemli değildir.

  1. Geniş Telefon Takip Özellik Çeşitliliği

mSpy’ı en iyi casus uygulama olarak seçmemizin sebeplerinden biri de geniş bir telefon takip özellik çeşitliliğine sahip olması. Ebeveyn takip programı olarak ele aldığımızda, mSpy’ın verdiği hizmetin kalitesi konusunda tartışmaya bile gerek yok.

Öne çıkan özellikleri şöyle özetleyebiliriz:

  • GPS Takibi: Yer tespiti programı cihazın konumu harita üzerinden izlenebilir.
  • Coğrafi Çevreleme: Sanal sınırlar belirlenerek izlenen cihazın konum değişiklerinden haberdar olunur.
  • Tuş Vuruşu Kaydedicisi: Android’lerde yazılan her şey nerede kaydedilir ve nerede yazıldığına göre kategorilendirilir.
  • Engelleme: İnternet siteleri, gelen aramalar ve uygulamalar engellenebilir.
  • SMS Takibi: Telefonlardaki gelen ve giden kısa mesajlar okunabilir.
  • Anında Mesajlaşma Uygulamaları İzleme: Facebook, WhatsApp, Skype, Hangouts, iMessage, Snapchat gibi anında mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarındaki sohbetler izlenebilir.
  • Fotoğraf ve Video Takibi: Kameradan çekilen ve herhangi bir şekilde alınarak cihazda depolanan fotoğraflar ve videolar görüntülenebilir.

Bunların dışında daha pek çok özelliği bulunan mSpy ile yapabileceklerinizin tamamını kendi sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

mSpy’ın bu özelliklerden oluşan iki farklı mobil paketi ve bir masaüstü paketi bulunuyor. Mobil için olan standart pakette temel özelliklere, premium paketteyse standart pakete dahil olmayan gelişmiş özelliklere ulaşılabiliyor.

Bu paketleri dilediğiniz süre için satın alabileceksiniz. Uzun süreli abonelik planlarına bağlı kalmak zorunda değilsiniz, ama daha uygun ücretler için tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak, 10 gün boyunca para iadesi de veriliyor.

  1. Memnuniyetinin Yüksek Olduğu Bir Casus Uygulama

Yukarıda uygulamanın özellikleri hakkında bilgiler verdik, ama müşteri memnuniyeti yüksek olmazsa bunların hiçbir değeri olmaz.

mSpy’ın bu konuda harika bir iş çıkardığını söylemeliyiz. Olabilecek en kolay kurulum sürecine sahip, basit bir rehber takip edilerek dakikalar içerisinde halledilebiliyor. Hatta jailbreaksiz bir Apple takip çözümü bile sunuyor ve iCloud üzerinden programı kurmaya bile gerek kalmadan kullanılabiliyor.

7 gün, 24 saat müşteri hizmetlerine sahip olması ve programın hem yüklendiği cihaz, hem kendisiyle ilgili sorunları raporlaması sorun yaşamamak, yaşanan sorunları çabuk çözebilmek için gereken her şeye sahip olmamızı sağlıyor.

Kullanıcı panelinden toplanan bütün etkinlikleri yine kolayca görebilirsiniz. Satın almadan önce yazımızda bahsettiklerimizi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. mSpy demosunu deneyin, neden mSpy’ın en iyi casus uygulama olarak anıldığını bizzat görün.

Okunma : 1433
TEKİN
guney sigorta
Gündem haberleri
İşçi servisi tıra çarptı: 5 yaralı
17 Ocak 2019 Okunma: 6766 Asayiş
Baba ile kızının içinde bulunduğu pikap araca silahlı saldırı
19 Ocak 2019 Okunma: 6535 Asayiş
Karaman'da silahlı kavga: 1 yaralı
19 Ocak 2019 Okunma: 6515 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın