Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2020 Pazartesi
Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Vali Süleyman Tapsız’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Kategori : Gündem
15 Haziran 2016 19:08
 
Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Vali Süleyman Tapsız’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bakanlar Kurulu Kararı ile ilimize atanan ve 14.06.2016 tarihi itibariyle Karaman Valiliği görevine başlayan Yeni Karaman Valisi Süleyman Tapsız’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Ziyaretler çerçevesinde, 14 Haziran 2016 Salı günü Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan ile Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Kadir Gezici, Vali Tapsız’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Sıcak ve samimi bir havada geçen sohbet ortamında heyet üyeleri Karaman’a atanmalarından dolayı Vali Tapsız’ı tebrik ederek, Karaman ve Karaman halkı için hayırlı uğurlu olması temennisiyle yeni görevlerinde başarılar dilediler.
 
Vali Süleyman Tapsız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek heyet üyelerine teşekkür etti.

Jandarma Teşkilatından Vali Süleyman Tapsız’a ziyaret
 
Jandarma Teşkilatı’nın 177’nci yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Akış ve beraberindeki heyet Vali Süleyman Tapsız’ı ziyaret etti.
 
14 Haziran 2016 Salı günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette; İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Akış, Karaman Valiliği görevine bugün itibariyle başlayan Vali Tapsız’a hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
 
İl Jandarma Komutanı Akış, ziyaretin anısına jandarma teşkilatının kuruluşu anısına Cumhuriyet askerini temsil eden obje hediye etti.
 
Ziyarette, jandarma teşkilatının ülkemizin ve ilimizin güvenliğini tesis etmesinde çok önemli görevler üstlendiğini söyleyen Vali Tapsız, “Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyorum.
 
Bu vesileyle Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarının, eş ve çocuklarının bu özel gününü kutluyor,  aziz şehitlerimizi başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum.” dedi.

Konya Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Timur Ermiş, Vali Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti.

15 Haziran 2016 Çarşamba günü gerçekleşen ziyaret öncesi, Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Timur Ermiş’in ziyaretine, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb. Mustafa Akış da eşlik etti.
 
Tuğgeneral Ermiş ziyarette, Karaman Valiliği görevine atanan Vali Tapsız’ı tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Vali Tapsız, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tuğgeneral Ermiş’e teşekkür etti.

Okunma : 3619
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 16024 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15178 Tarım
Son dakika: Karaman sallandı
20 Eylül 2020 Okunma: 10824 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın