Karamandan.com

Karamandan.com

13 Ağustos 2020 Perşembe
Göksan Mobilya: İflas etmedik, taşındık
Karaman'da Göksan Mobilya'nın iflas ettiği yönünde çıkan söylentiler, firma yetkilisi tarafından yalanlandı.
Kategori : Gündem
05 Aralık 2019 10:05
 
Göksan Mobilya: İflas etmedik, taşındık

Karaman'da Göksan Mobilya'nın iflas ettiği yönünde çıkan söylentiler, firma yetkilisi tarafından yalanlandı.

Karaman'da 1975 yılından bu yana mobilya sektöründe hizmet veren Göksan Mobilya'nın yetkilisi Ümit Bedirhan Göktekin, çıkan söylentilerin asılsız olduğunu belirterek sadece atölyelerini taşıdıklarını belirtti.

Göksan Mobilya, Karaman Yeni Sanayi Sitesinde mobilyacılar sokağında bulunan atölyesini bir arka sokağa taşıdı. Alışıldık yerinden taşınması üzerine 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Göksan'ın iflas ettiği ve kapandığı yönünde söylentiler çıkarak günden güne arttı. Söylentilerin büyümesi üzerine ise firma yetkilisi Göktekin, sadece taşındıklarını ve kapanmanın söz konusu dahi olmadığını vurguladı.

"İlk gün olan heyecanla devam ediyoruz"

Ümit Bedirhan Göktekin yaptığı açıklamada, "Söylentiler tamamen asılsız. İşlerimize çok şükür eksiksiz devam ediyoruz. İlk gün hangi heyecan ve hevesle yapıyorsak bugün de aynı şekilde işlerimiz sürüyor.

Göksan Mobilya olarak 43 yıllık tecrübemizle en şık ve en modern tasarımlarımızı müşterilerimize aktarıyoruz. Yeniliklerin kapısı olmak, müşterilerimize daima güler yüz ve anlayış göstermek felsefemizin temel taşıdır. Değerlerimizden ödün vermeden çıktığımız yolda, mobilyada en önemli etkenin işçilik olduğu gerçeğinin farkında olarak kaliteyi estetikle buluşturup vatandaşlarımıza sunuyoruz." dedi.

Kapandıkları söylentilerinin tam tersine büyüyerek geliştiklerini vurgulayan Göktekin, "Müşterilerimizin bize verdiği güç ile dünya standartlarında ürünler üretip, büyümemizi gelişim ile sağlıyoruz. Fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız ve büyüyen firmamızın sahip olduğu geniş müşteri portfoyü var olduğumuğuzun en büyük göstergesidir." ifadelerini kullandı.

Göksan Mobilya adres ve iletişimi

Adres: Hamideye Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 696. Sokaka No: 1 Karaman/Merkez
Telefon: 05305264887

Okunma : 7831
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9338 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 9041 Eğitim
Düğün kavgası mahalleyi ayağa kaldırdı
12 Ağustos 2020 Okunma: 8251 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın