Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
Cüneyt Arkın deliye döndü 'Sen bizi ne sandın lan!' diyerek tepki gösterdi
Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın deliye döndü 'Sen bizi ne sandın lan!' diyerek tepki gösterdi.
Kategori : Gündem
09 Ekim 2019 17:53
 
Cüneyt Arkın deliye döndü 'Sen bizi ne sandın lan!' diyerek tepki gösterdi

Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın deliye döndü 'Sen bizi ne sandın lan!' diyerek tepki gösterdi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın önceki gün Türkiye'yi tehdit ettiği tweete tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Dikkat çeken bir tepki de Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın'dan geldi.

Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın deliye döndü 'Sen bizi ne sandın lan!' diyerek tepki gösterdi
Trump'ın önceki gün yaptığı "Eğer Türkiye eşsiz bilgeliğim içinde sınırları aşma olarak değerlendireceğim bir şey yaparsa, daha önce yaptığım gibi Türkiye ekonomisi mahvedip yok edeceğim." paylaşımı, geniş yankı uyandırdı.

ABD Başkanı'nın yaptığı bu paylaşım, kısa sürede Türkiye'nin ve dünyanın gündemine oturdu. Siyasetten Trump'a tepkiler büyürken, ünlü isimler de küstah tehdit karşısında sessiz kalmadı. Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın da sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaparak Trump'a sert bir yanıt verdi.

Cüneyt Arkın'ın Trump'a tepkisi

Sen bizi ne sandın lan: Cüneyt Arkın, "Eyy Amerika, sen bizi ne sandın lan!" diyerek giriş yaptığı paylaşıma şu sözlerle devam etti: 
- "Senin patronu olduğun o dünyanın en güçlü devletlerini ayağında çarık bile yokken, bu kadar yoksulluk içinde yenip denize döktük. Unuttun mu?"

Ayrım yapmadan katleden Amerika: - "Unutmazsın. Sen bu ayıpla yaşıyorsun. Ey Amerika, sen vatanlarını zapteden, topraklarını ele geçiren zenginliklerini yağmalayan, yaşlı, genç, kadın demeden katleden Amerika, sen bizi o zenciler mi sandın?"

Halkları inim inim inlettin: "Ey Amerika, dünyanın patronu olma vehbiyle nice ülkelerin servetlerini alçakça ele geçirdin. O zavallı halkları inim inim inlettin, köleleştirdin."

Demokrasi düşmanı: - "Ey Amerika, sen demokrasi düşmanısın. Nerede bir faşist dikta rejimi varsa, sen onun koruyucususun."

Türk halkı kölelikten nefret eder: - "Ey Amerika, Türk halkının karakteri bağımsızlıktır diş geçiremezsin. Türk halkı kölelikten nefret eder."

Cüneyt Arkın'ın bu paylaşımı sosyal medyada kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Okunma : 1103
maboto
guney sigorta
seç
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107881 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13643 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11965 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın