Karamandan.com

Karamandan.com

12 Aralık 2018 Çarşamba
Celalettin Güngörer'den Tıp Bayramı Mesajı
Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kategori : Gündem
13 Mart 2018 16:58
 
Celalettin Güngörer'den Tıp Bayramı Mesajı

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında Güngörer; “Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır. Ülkemizde sağlık alanında son 15 yılda önemli gelişmeler yaşanmıştır. Sağlıkta geçmişe nazaran çağ atlayan Türkiye, uyguladığı politika ve geliştirilen modellerle Avrupa’ya hatta Dünya’ya bile örnek olmuştur. 

İnsanların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için fedakârca çalışan tüm sağlık çalışanları, toplumumuzun inandığı, her zaman değer verdiği saygın kişilerdir. Bugün gelinen noktada deneyim ve birikimleriyle, alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek kullanan doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Doktorlarımızın özverili çalışmaları ve sevgi dolu yaklaşımlarıyla geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Bir nefes sıhhat, her birimiz için en büyük nimet ve huzur kaynağıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, İnsanlığa nitelikli yaşam sunma ilkesiyle fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlarım. Ayrıca bu gün vesilesiyle tüm sağlık çalışanlarına bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

 

Okunma : 1312
Gündem haberleri
Karaman Sarıveliler yolunda görüntülenen domuz sürüsü şaşkınlık yarattı
10 Aralık 2018 Okunma: 9593 Magazin
KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI
09 Aralık 2018 Okunma: 9233 Asayiş
Balkondan atılan sigara felakete dönüşüyordu
10 Aralık 2018 Okunma: 7358 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın