Karamandan.com

Karamandan.com

26 Ağustos 2019 Pazartesi
Başkan Zorlu saha çalışmalarına devam ediyor
Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu ve birim amirleri, 10 Haziran tarihinde Başpınar ve Sandıklı Mahallelerinde muhtarlar ve çok sayıda mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Kategori : Gündem
13 Haziran 2019 12:11
 
Başkan Zorlu saha çalışmalarına devam ediyor

Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu ve birim amirleri, 10 Haziran tarihinde Başpınar ve Sandıklı Mahallelerinde muhtarlar ve çok sayıda mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Kebendibi, Başpınar ve Sandıklı Mahalle sakinlerinin sorunlarını bire bir olarak dinleyen başkan Zorlu, acil olarak çözülmesi gereken konuları yerinde tespit ederek yapmayı planladığı çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Seçim sürecinden sonra başlattıkları gezici başkanlık ofisi uygulamasının halkımızın ihtiyaç ve sorunlarının çözümünde katkısının zamanla daha iyi fark edileceğini belirten Zorlu, mahalle muhtarları ile koordinasyonun devamlı surette süreceğini bildirdi.

Başkan Zorlu 11 Haziran tarihinde ise, başlattığı Gezici Başkanlık Ofisi programı çerçevesinde usaklı Mahallesinde mahalle muhtarı ve vatandaşlar tarafından yapılan toplantıda Susaklı Mahallesinin acil olarak çözülmesi gereken ve mahalle muhtarı tarafından Belediye Başkanına iletilen konular yerinde görülerek değerlendirildi.

Başkan Zorlu, ilçenin ve mahallelerin sorunlarına çözüm getirilmesi için yapılan toplantılara katılımları ve verdikleri destekten dolayı muhtarlara ve Ermenekli vatandaşlara teşekkür etti.

Sanayi esnafının sorunlarını yerinde dinledi

Başkan Zorlu ve birim amirleri saha çalışmaları kapsamında imar, kent ve sosyal sorunları yerinde dinlemek için söz verdiği gibi gezici başkanlık ofisi uygulamasına devam ediyor.

Yine 10 Haziran tarihinde Seyran Mahallesinde bulunan Sanayi Sitesi ziyaret edilerek, sanayi esnafının sorunları, beklentileri ve ihtiyaçları yerinde görülerek çözüm üretmek amacıyla esnaflar tek tek dinlendi.

 

Okunma : 721
Foto galeri
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karamanlı gurbetçi aile maskeli ve bıçaklı 4 kişinin gasbına uğradı 
22 Ağustos 2019 Okunma: 11722 Asayiş
Psikolog Ataseven: Karaman'ın hastalığını anlattı
23 Ağustos 2019 Okunma: 11720 Sağlık
Cinayet Kurbanı Genç Defnedildi
22 Ağustos 2019 Okunma: 10676 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın