Karamandan.com

Karamandan.com

15 Ağustos 2020 Cumartesi
Başkan Yıldırım'dan Kurban Bayramı mesajı
Türkiye Polis Emeklileri  Derneği Karaman Şube Başkanı Hüsamettin Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kategori : Gündem
30 Temmuz 2020 15:07
 
Başkan Yıldırım'dan Kurban Bayramı mesajı

Türkiye Polis Emeklileri  Derneği Karaman Şube Başkanı Hüsamettin Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi:

Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzurunu, mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
Bayramlar; dostluk ve kardeşlik duygularının canlandığı, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşatıldığı, birlik ve beraberlik bilincinin ön plâna çıkartılarak toplumsal barışın tesis edildiği çok özel günlerdir.

Millî birlik, bütünlük ve kardeşliğe ziyadesiyle ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak sevgiyle, hoşgörüyle tam bir kaynaşma ve birliktelik ruhuyla hareket etmeli ve sürekli dayanışma içinde olmalıyız.

Bu özel günlerde Kurban Bayramı’nın sevincini arkadaşlarımızla, akrabalarımızla, dostlarımızla; engelli, yardıma muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla; huzur evindeki gözü pencerede, kulağı kapıda olan yaşlılarımızla; baş tacımız olan anne ve babalarımızla; şehitlerimizin emanetleri ve aileleriyle, kahraman gazilerimizle hep birlikte paylaşalım. Millet olarak, paylaşmanın en güzel örneğini herkese bir kez daha gösterelim. 

Bayram süresince görevi başında olacak güvenlik, sağlık, zabıta ve itfaiye personelimiz başta olmak üzere tüm görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, hayırlı mesailer diliyoruz.

Bu duygu, düşünce ve temennilerle; tüm Karaman’lı hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarken; mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize, Türk - İslâm âlemine, tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni ediyor; bu vesile ile aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de sağlıklı, uzun bir ömür diliyoruz.

Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Karaman Şube Başkanlığı olarak; herkesin, ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesini diliyor, selâm ve saygılarımızı sunarız. 

 

Okunma : 864
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Düğün kavgası mahalleyi ayağa kaldırdı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16715 Asayiş
Karaman'da 11 kişi tutuklanarak cezaevine yollandı
14 Ağustos 2020 Okunma: 9087 Asayiş
Karaman'da Koronalı hastaya ambulans vermediler iddiası
14 Ağustos 2020 Okunma: 8358 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın