Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Başkan Çağlayan'dan Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Kurban Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayınladı.
Kategori : Gündem
09 Ağustos 2019 18:20
 
Başkan Çağlayan'dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Kurban Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayınladı.

Çağlayan yayınladığı mesajında;

"Asırlardır İslam Âleminin büyük bir coşku ve heyecanla kutladığı, maneviyatın, duanın, paylaşmanın, dayanışmanın ve iş birliğinin en belirgin şekilde görüldüğü kurban bayramlarının bir yenisine daha erişmeninin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Bilindiği gibi, insani değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından büyük bir önem ve değere sahiptir. Çünkü bu güzel günleri, kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün hâkim olduğu bir mana iklimini yaşamak ve kalıcı kılmak için bir vesile olarak görmek gerekmektedir.

Bu mübarek günlerde en büyük duamız; asırlardır birlikte saf tutarak, birlikte zaferler kazanıp, birlikte heyecan duyarak, birlikte ağlayıp, birlikte gülerek pekiştirdiğimiz Türk Milletinin kardeşliğinin sadece bu günlerde hatırlanmayıp her zaman ve her daim birlik ve beraberlik içinde olmasıdır.

Manevi huzurla dolduğumuz bu günlerde İslam Âleminin birbirine sımsıkı bağlanması, Müslümanların kardeşliğini arttırması, insanlığa ve mukaddesata olan sorumluluklarını hatırlaması gereken mana yüklü bu günlerin, yaşadığımız acıların son bulması için bir uyanış ve başlangıca vesile olması vazgeçilmez bir dileğimizdir.

Bu arada AK Parti Karaman teşkilatı olarak bütün Karamanlı hemşehrilerimizi bayramın 2. Günü teşkilat binamızda saat 11:00 da bayramlaşma programımıza bekleriz. Sözlerime son verirken bir kez daha Mukaddes bayram vesilesiyle mensubiyetinden gurur duyduğumuz büyük Türk Milletinin, İslam Âleminin ve özellikle bütün Karamanlı hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramını en samimi duygularımla kutlar, Cenab-ı Allah‘tan(C.C) huzur, sağlık ve mutluluk diliyor, güzel bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum." dedi.

Okunma : 1021
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12601 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11905 Asayiş
Direksiyon başında rahatsızlanan adam öldü
16 Ağustos 2019 Okunma: 8629 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın