Karamandan.com

Karamandan.com

11 Aralık 2019 Çarşamba
Başkan Alkan Genel Kurula Katıldı
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.
Kategori : Gündem
02 Aralık 2019 10:24
 
Başkan Alkan Genel Kurula Katıldı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Gökhan Alkan TATSO Genel Kurulu'na katıldı.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte, Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) 14. Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.

Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinde gerçekleştirilen Türk - Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) 14. Olağan Genel Kurulu'nda konuşmacılar önemli mesajlar verdi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, Türk-Alman dostluğunun uzun bir tarihi geçmişi olduğunu ve bu dostluğun tarih boyunca çok ciddi meydan okumalara karşı koyduğunu söyledi. "Dostluğumuzun temelleri çok sağlamdır. Bu sağlam temeller, iş dünyası olarak bize, gelecekte ikili düzeyde, Ortadoğu, Orta Asya, Avrupa ve genel anlamda dünyada geniş birlikte çalışma alanları sunmaktadır." diyen Hisarcıklıoğlu, "Günlük, güncel ve konjonktürel gelişmeler, ilişkilerimizin sağlamlığına zarar veremez.” yorumunu yaptı.

Genel kurul çerçevesinde ilk bölümde yeni yönetim kurulu ile denetçiler belirlendi. İkinci bölümde ise daha geniş bir katılımla TATSO'nun kuruluşunun 15. yıl dönümü kutlandı.

Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki heyet, Almanya programı çerçevesinde Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Sayın’ı da ziyaret etti.

 

Okunma : 1324
Foto galeri
EKSPERTİZ
YARIŞMA
seç
İSABET
maboto
MEVLANA YEMEK
guney sigorta
Gündem haberleri
Vekil Eser'in projesi ulusal basında yankılandı
07 Aralık 2019 Okunma: 16847 Gündem
Karaman’da karı-kocayı trafik kazası ayırdı  
09 Aralık 2019 Okunma: 14162 Asayiş
Karaman'da 4 kişi suçüstü yakalandı!
09 Aralık 2019 Okunma: 11165 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın