Karamandan.com

Karamandan.com

15 Ağustos 2020 Cumartesi
Annesini koronadan kaybeden gazeteciden önemli uyarılar
Konya’da yerel bir gazetede çalışan gazeteci İbrahim Büyükeken’in annesi Sultan Büyükeken (62) corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.
Kategori : Gündem
30 Temmuz 2020 10:22
 
Annesini koronadan kaybeden gazeteciden önemli uyarılar

Konya’da yerel bir gazetede çalışan gazeteci İbrahim Büyükeken’in annesi Sultan Büyükeken (62) corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Annesinin vefatının ardından sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşım yaparak vatandaşları uyaran Büyükeken, koronavirüsün şakasının olmadığını, anne babalarının ısrar etseler de bunları asla yapmamaları konusunda uyardı!

Konya’da yerel bir gazetede çalışan gazeteci İbrahim Büyükeken’in annesi Sultan Büyükeken gittiği bir taziye evinde corona virüse yakalandı. Ereğli Devlet Hastanesi’nde tedavisine başlanan Sultan Büyükeken yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

“BU FIRTINA BİZİ DE VURDU”

Annesinin vefatının ardından sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşımda bulunan Büyükeken, şunları kaydetti;

*Geçtiğimiz hafta validemize son görevimizi yaptık. Bir insanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşadık. Hayat bir daha eskisi gibi olmayacak bunu çok iyi biliyoruz.

*Ölüm de hayatın bir gerçeği. Ondan geldik yine ona döneceğiz. Sabır ve metanetle acımızı yüreğimize attık. Anam ömrü boyunca sadece evlatları için değil başkaları için de değerli bir insandı.

*Gölgesinde huzur bulduğumuz serinlediğimiz ulu bir çınardı. Vefatı sadece bizi değil herkesi derinden üzdü. Tüm dünyayı saran bu elim fırtına bizi de vurdu.

“BU İŞİN ŞAKASI YOK”

Vatandaşlara uyarılarda bulunan Büyükeken, “Sizden ricam annenizi babanızı düğün, nişan, cenaze, taziye gibi merasimlere göndermeyin. Asla izin vermeyin. Varsın size kırılsınlar.

Ama sağlıkları için bunu yapın. Bu işin şakası yok” ifadelerine yer verdi.

 

Okunma : 10951
Foto galeri
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Düğün kavgası mahalleyi ayağa kaldırdı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16710 Asayiş
Karaman'da 11 kişi tutuklanarak cezaevine yollandı
14 Ağustos 2020 Okunma: 9065 Asayiş
Karaman'da Koronalı hastaya ambulans vermediler iddiası
14 Ağustos 2020 Okunma: 8315 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın