Video galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 07 Ekim 2017  -  Saat : 00:36:32   Görüntülenme: 3182
Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman? İşte yeni sezon fragmanı... Diriliş Ertuğrul 4. sezon için geri sayım başladı. TRT 1 ekranının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri merakla beklenirken ilk fragman yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?
Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı
Milyonların merakla beklediği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı, İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı.
Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı

Milyonların merakla beklediği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı, İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman? İşte yeni sezon fragmanı...
Diriliş Ertuğrul 4. sezon için geri sayım başladı. TRT 1 ekranının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri merakla beklenirken ilk fragman yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul tarihe ışık tutmaya devam ediyor. TRT 1 ekranında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezona da iddialı fragmanı ile damga vurdu. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 4. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı. Merak içinde yeni sezonu beklenen Diriliş Ertuğrul dizisini Ekim ayı içerisinde yeni sezona başlaması bekleniyor. Çekimleri nedeniyle yeni sezona biraz geç başlayacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni isimler dikkat çekiyor. Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ile Ekim ayında TRT 1'de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır?

Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?