Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Başkan Adayı Şahin'den Gençlik Merkezi Müjdesi
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, bizim en büyük projemiz Karaman’ın gençlerine yapacağımız yatırımlar olacaktır, dedi.
Kategori : Siyaset
13 Şubat 2019 16:13
 
Başkan Adayı Şahin'den Gençlik Merkezi Müjdesi

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, bizim en büyük projemiz Karaman’ın gençlerine yapacağımız yatırımlar olacaktır, dedi.

Seçim sürecinin ilk gününden itibaren teşkilat üyeleriyle birlikte çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Şahin gençliğe önem verdiklerini ve her fırsatta gençlere destek olacaklarını söyledi.

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri kapsamında Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezine ziyarette bulunan Belediye Başkan Adayı Şahin, ziyarette Karamanda yapılan gençlik faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Kurum çalışanlarının gençlik faaliyetler alanındaki ortak proje talep ve önerilerini de dinleyen Şahin, "Gençler bizim hem geleceğimiz hem de en büyük sermayemizdir. Bir yerde gençlik varsa, gelecek de vardır. Bir milletin geleceğini önceden görebilmek kerâmetdeğildir. Zîrâ gençlerin ne ile uğraştıklarına bakmak, bunu tesbit etmek için yeterlidir. Her devrin gençliği kendi karakterine uygun bir şekilde enerjisini harcayabileceği ayrı bir heyecan âleminde yaşar. Bu yaşayış da bütün bir milletin âdeta nabzı olur. Bizim gençlerimiz ülkemizin geleceği için teknoloji ile bilimle uğraşan gençliktir. 

Karaman'da gençlik adına yapılacak bütün faaliyetlerde kendilerinin gerekli desteği vereceklerini belirten Şahin, "Bugüne dek nasıl ki bizim ruh kökümüz olan değerlerimizden yana ulusal ve uluslararası alanda çaba sarf eden gençlerimizin yanında olmuşsak bundan sonra da olmaya devam edeceğiz." dedi.

Bu vesile ile ilk ayağı geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve özellikle genç beyinlerin yerli ve milli teknoloji üretmelerine imkân sağlayan 2019 İstanbul TEKNOFEST Teknoloji Yarışmalarına katılım gösterecek Karaman ekibine de destek sözü verdi.

Ziyaret genç nüfus bakımından zengin bir yapıya sahip olan Karaman’da yeni bir Gençlik Merkezinin daha yapılacağının müjdesini veren Şahin’in, merkez bünyesindeki çeşitli kurs ve spor etkinliklerinin gerçekleştirildiği oda ve bölümleri gezmesi ile son buldu.

Okunma : 1513
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Youtube video ücretsiz nasıl indirilir? instatakipci indirme
19 Ağustos 2019 Okunma: 34580 Eğitim
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 13028 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 12127 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın