Karamandan.com

Karamandan.com

23 Eylül 2020 Çarşamba
TEMA Vakfı Karaman Ermenek’te faaliyetlerine başladı
Gücünü Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllülerinden alan TEMA Vakfı, Karaman’ın Ermenek İlçesinde de çalışmalarına başladı.
Kategori : Ermenek
14 Ağustos 2020 11:58
 
TEMA Vakfı Karaman Ermenek’te faaliyetlerine başladı
karaman

Gücünü Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllülerinden alan TEMA Vakfı, Karaman’ın Ermenek İlçesinde de çalışmalarına başladı.

Ermenek’in İlçe Sorumlusu olarak göreve başlayan Mehmet Zahit Uzun TEMA Vakfı’nı temsil etmekten büyük bir gurur duyduğunu belirterek; “Bugün ülke genelinde 880 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilçemizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilçemizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız.

İl Temsilciliği ekibimizi destekleyerek, onlarla birlikte çalışmalarımızı daha güçlü sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle, Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi.

TEMA Vakfı Karaman Ermenek İlçe Sorumluluğu ekibi, yaşanabilir bir gelecek için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütmek; verimli tarım topraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunmasını sağlamak için çalışacak.

Ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesi için okullar ve gönüllü öğretmenlerle iş birliği gerçekleştirerek TEMA Vakfı’nın ücretsiz doğa eğitimlerini toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştıracak.

 

Okunma : 429
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimizin hakkı için Rekabet Kurumu’na başvurduk
22 Eylül 2020 Okunma: 13878 Tarım
Son dakika: Karaman sallandı
20 Eylül 2020 Okunma: 12834 Gündem
Karaman'ın 1 yıllık şirket ve işletme bilançosu
22 Eylül 2020 Okunma: 7702 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın