Karamandan.com

Karamandan.com

12 Temmuz 2020 Pazar
karaman

Atilla Zorlu'dan 19 Mayıs Mesajı
Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.
Kategori : Ermenek
19 Mayıs 2020 10:38
 
Atilla Zorlu'dan 19 Mayıs Mesajı

Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.

Atilla Zorlu'nun yayınladığı mesajı;

"Tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919'da Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'da başlattığı özgürlük hareketi, tüm yurdumuza yayılmış, halkımızın azim ve kararlığıyla hep birlikte verilen mücadele sonucunda büyük zafere ulaşılmıştır.

Atatürk'ün Türk milletinin var olma mücadelesi açısından son derece önemli olan 19 Mayıs tarihini Türk gençliğine armağan etmesi de büyük anlamlar taşımaktadır. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk; “Gençler! Vatanın bütün ümit ve istikbali, siz genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. Sizler, yani Yeni Türkiye'nin genç evlatları, yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmazlar" diyerek, Türkiye Cumhuriyeti'nin korunması, gelişmesi ve çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasının, yetişmekte olan genç kuşaklar sayesinde gerçekleşeceğini belirtmiştir. Bugün bu duyguların yaşatılması için hepimize, özellikle Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimize büyük görevler düşmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve siz değerli hemşerilerimin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum."

Okunma : 1392
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
karaman


Gündem haberleri
Aracın Parçaları 300 Metre Savruldu
11 Temmuz 2020 Okunma: 11615 Asayiş
Küçükbaş kurbanlıkların canlı kilo fiyatları belli oldu
08 Temmuz 2020 Okunma: 9486 Ekonomi
DEVLET KARAMAN'DA KONUT VE TAŞIT SATACAK ARAZİ KİRAYA VERECEK
09 Temmuz 2020 Okunma: 6887 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın