Karamandan.com

Karamandan.com

19 Şubat 2019 Salı
İzmir Çiğli ve Turgutlu Satılık Daire
İzmir satılık daire arayanlar için her keseye her bütçeye uygun daire bulmak mümkün olmaktadır.
Kategori : Emlak İlanları
30 Ocak 2018 14:25
 
İzmir Çiğli ve Turgutlu Satılık Daire

İzmir satılık daire arayanlar için her keseye her bütçeye uygun daire bulmak mümkün olmaktadır. Uygun fiyatlar başlayan İzmir satılık daire fiyatları vardır. İzmir Tire’de satılık daireler biraz daha fazla fiyatlar ile başlamakta olup ailelerin oturacağı tarzda daireler mevcuttur. Tire İzmir satılık daireler doğalgazlıdır. Tire’de asansörlü sıfır bina bulmak da mümkündür. Bütçenize göre sıfır ultra lüks daireler de mevcuttur. İzmir Buca Kozağaç’ta satılık 3 oda 1 salon bir ev uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Bu ev 127 metre kare olup sadece 4 yıllık bir binadadır ve klimalı sistem ile ısınmaktadır. İzmir’in her yerinde bu tip daireleri bulmak mümkündür ancak biraz araştırma yapmak gerekmektedir.

İzmir Çiğli satılık daire fiyatları uygun rakamlardan oluşmaktadır. İzmir Çiğli’de aileniz ile oturabileceğiniz güzel bir daire almak istiyor iseniz Çağdaş mahallesini tercih edebilirsiniz. İzmir Çiğli Çağdaş Mahallesi ailelerin oturduğu nezih bir mahalle olmasının yanı sıra uygun dairelerin de var olduğu bir mahalledir. Çağdaş Mahallesi’nde 3 oda 1 salon doğalgaz ısıtmalı 100 metre kare bir ev ortalama fiyatlar ile satılmaktadır. Kısıtlı bütçeniz var ise siz de bu mahalleden yana tercih yapabilirsiniz. Çiğli satılık daire olarak Ultra lüks bir daire arıyor iseniz Çiğli Ataşehir’e bakabilirsiniz. Ataşehir’de ultra lüks site içerisinde sıfır daireler bulmak mümkündür. Çiğli satılık daire fiyatları Ataşehir’de biraz daha üst rakamlar ile olmaktadır ve orta seviyede bir aile için biraz pahalıdır.

İzmir Turgutlu satılık daire normal gelirli bir aile için daha uygun olmaktadır. Turgutlu satılık daire arayanlar için Subaşı Mahallesi gibi orta seviyede bir dairede ara kat bir dairenin fiyatı ortalama fiyatlar civarlarındadır. Ortalama fiyatlı bir daire 3 oda 1 salondan oluşmaktadır. Ultra lüks daireleri tercih ediyor iseniz Turgutlu Subaşı Mahallesine bakmanızı tavsiye etmekteyiz. Turgutlu satılık daire ısıtma sistemleri genellikle doğalgaz olmaktadır. Turgutlu’da site içerisinde bir daire arıyor iseniz ortalama fiyatların üzerinde bir rakam ödemek zorunda kalırsınız. İzmir Turgutlu biraz daha pahalı bir bölge olması ile dikkat çeker.

Okunma : 3200
Foto galeri
Gündem haberleri
Sohbet Ederken Can Verdi
18 Şubat 2019 Okunma: 13638 Asayiş
Karaman'da yakalanan eşcinsellerde AIDS tespit edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 10378 Asayiş
Karaman'dan götürdüler, satamadan yakalandılar!
16 Şubat 2019 Okunma: 8985 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın