Karamandan.com

Karamandan.com

26 Mayıs 2020 Salı
Avukat Mevlüt Akgün Karamandan.com'da yazacak
Karaman'ın önemli simalarından 22 ve 23.
Kategori : Yaşam
12 Ekim 2019 12:24
 
Avukat Mevlüt Akgün Karamandan.com'da yazacak

Karaman'ın önemli simalarından 22 ve 23. Dönem Karaman Milletvekili Avukat Mevlüt Akgün mesleki ve siyasi makaleleri ile Karaman halkı ile birlikte olacak.

Milletvekili olduğu dönemler dahil olmak üzere her zaman halkın içinde bir isim olarak tanınan Mevlüt Akgün artık bilgilendirme yazıları ile yine halkın sorunlarına açıklık getirecek.

"Karamandan.com aracılığı ile Karamanlılarla birlikte olacağımız için çok mutluyum" diyen Akgün bu vesile ile sesimizin ulaştığı herkese saygılarımı sevgilerimi sunuyorum." dedi.

Öte yandan Ülke gündemini meşgul eden harekat ile ilgili düşüncelerini aktaran Akgün; "Barış Pınarı Harekatı'nda Allah ordumuzu muzaffer eylesin." dedi. 

"Sınırımızı korumak, sınırımızdan teröristleri temizlemek için yapılan bu harekatta ordumuzun sonuna kadar yanındayız." ifadeleri ile harekata destek veren Akgün "Bu önemli bilgiyi unutmayalım! Uluslararası hukuk alemininde kabul edildiği üzere, savaş devletler arasında yapılır. Bu bir savaş değil, sınırımızı korumak, orada bir terör devleti kurulmaması için yapılan bir harekattır." bilgisini aktardı.

MEVLÜT AKGÜN KİMDİR?

Mevlüt Akgün, 10 Ekim 1966'da Karaman Çatak köyünde doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Ayşe'dir.

Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukatlık yaptı. Karaman Barosu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Karaman Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulundu.

22 ve 23. Dönemde Karaman Milletvekili seçildi. 22. Dönemde TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi olarak görev yaptı. Akgün, evli ve 3 çocuk babasıdır.

AVUKAT MEVLÜT AKGÜN'ÜN İLK YAZISI İÇİN TIKLAYIN

Okunma : 3002
EKSPERTİZ
karaman


seç
guney sigorta
atsepete
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 9171 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 7828 Asayiş
Karaman Sokakları boş kaldı!
23 Mayıs 2020 Okunma: 5558 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın