Karamandan.com

Karamandan.com

25 Ekim 2020 Pazar
Yıldız Mobilya - Türkiyenin En Uygun Fiyatlı En kaliteli Mobilya Alışveriş Sitesi
Dekorasyonda yeni trend artık kişiselleştirilerek ve tek bir tarza bağlı olmadan dekore edilen yaşam alanları oluşturmak.
Kategori : Ekonomi
21 Eylül 2020 14:48
 
Yıldız Mobilya - Türkiyenin En Uygun Fiyatlı En kaliteli Mobilya Alışveriş Sitesi
karaman

Dekorasyonda yeni trend artık kişiselleştirilerek ve tek bir tarza bağlı olmadan dekore edilen yaşam alanları oluşturmak. https://www.yildizmobilya.com.tr/ adresinde online alışverişlerinizin yanında online iç mimarlık desteği alarak da oluşturabileceğiniz ve kendinize özgü tamamen farklı ve kişisel bir yaşam alanı tasarlayabilirsiniz. Ev tasarlamaya başlarken kanvas olarak seçilen alan ise iç mekanlarda genel olarak salon takımlarıdır. Salon dekorasyonunuzu oluştururken kişisel zevkleriniz bir kıstasken önemli kriterlerden biri de oturma alanınız ve ürünlerinizi sergileyeceğiniz alanın büyüklüğüdür. Koltuk takımı modelinizi seçmeden önce salonunuzun metre karesini ve sipariş vereceğiniz ürünü konumlandıracağınız alanın ölçüsünü alarak seçiminizi kolaylaştırıp karar aşamanızda avantaj haline getirebilirsiniz.

Salonunuzda davetkar ve huzurlu bir alan dizayn etmek için temel adım olan ölçü bilgileri aşamasını geçtikten sonra tarzınızla uyumlu olan doku ve renkleri bir araya getiren ürün seçeneklerini birbiri ile kıyaslayıp küçük bir eleme sistemi ile doğruya ve sizi en iyi yansıtan tasarıma ulaşabilirsiniz. Salon odalarında genellikle koltuk takımı ya da modern salon takımı ürünler tercih edilirken oturma odalarında alan tasarrufu ya da enerjik bir dokunuş için köşe takımı modellerine eğilim gösterilmektedir. Ancak bunlar genel geçer kurallar olup, ürünlerinizi alanınızın uygunluk durumuna göre belirleyeceğinizi düşünürsek pek ala salon takımınızda da geniş ve konforlu bir alan açan köşe takımı modellerini değerlendirebilirsiniz.

Köşe takımları tasarım açısından L ve U formları ile konumlandırılan alanı en dış bölümden çerçeveleyip ortada geniş bir kullanım alanı açar. Orta sehpa, puf gibi eşlikçi ürünlerin değerlendirilmesini sağlarken l formu ile geniş bir dinlenme koltuğu olarak da kullanılabile ürünlerdendir. Yine salonunda köşe takımı tercih etmek istemeyenler için minimal ve kompakt tasarımları ile ön plana çıkan modern salon takımı örnekleri, gerek İskandinav tarza en yakın olan tasarım hatları ile gerekse standart ölçülerde görmeye alıştığımız üretim ürünlerinden biri olması ile çok da geniş olmayan alanlar için ideal seçimlerden birini oluşturur.

Koltuk takımı modelleri ise çok çeşitli örnekleri ile yeni sezonda ve özellikle online platformda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yılın en çok tercih edilen tarzlarından biri olan luxury koltuk takımları ya da her dönemim vazgeçilmesi olan klasik koltuk takımı modelleri en geniş odalarda gönül rahatlığı tercih edilip sergilenebilecek ürün tarzlarının başında geliyor. Ergonomik, kullanışlı, sağlam ve şık mobilya modellerine ulaşabileceğiniz, mobilyada online ve fiziki mağaza satış platformunun öncülerinden olan https://www.yildizmobilya.com.tr/  adresinde binlerce mobilya modeli çeşitli hizmetler ve ücretsiz gönderim avantajı ile sizleri bekliyor.

Okunma : 378
REKLAM
karaman


guney sigorta
Yavuzlar iplik
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da toplu cenaze şoku! 4 sokağa giriş-çıkış yasaklandı
23 Ekim 2020 Okunma: 13950 Gündem
Karaman cezaevi karıştı! Gardiyan silahla vuruldu
21 Ekim 2020 Okunma: 7261 Asayiş
Karaman'da coronadan 35 kişi öldü
21 Ekim 2020 Okunma: 6267 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın