Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Yeni Nesil Reklam Ajansı
Bir markayı, bir firmayı büyütmenin ve tanıtmanın en iyi yolu reklamlardır.
Kategori : Ekonomi
14 Mart 2019 16:17
 
Yeni Nesil Reklam Ajansı

Bir markayı, bir firmayı büyütmenin ve tanıtmanın en iyi yolu reklamlardır. Reklamların iyisi olumlu bir imaj yaratır ve markayı ileri taşır. İyi reklamlar, güvenilir ve işinin ehli olan reklam ajansı ile mümkündür. İyi reklam ve iletişim stratejileri ile kısa vadede ve düşük maliyetler ile verim almak mümkündür. İyi, güvenilir ve yeni nesil bir reklam ajansı olan Minimalista tam da bu konuda marka ve firma sahiplerinin yanındadır.

Minimalista Nedir?

Minimalista, Türk girişimci Bengühan Bora tarafından kurulmuş yeni nesil bir reklam ajansıdır. Markalar için her mecrada minimalist ve özgün tasarımlar gerçekleştirir. Minimalista, markaya her koşulda fayda sağlamayı amaçlıyor.

Minimalista Neler Yapar?

Minimalista, özgün reklam stratejilerinin yanı sıra marka konumlandırma, konsept oluşturma, reklam kampanyalarının yönetimi konularında da markaların yanındadır. Kurumsal kimlik oluşturma konusunda oldukça başarılıdırlar. Ayrıca reklam, tanıtım filmi, radyo spotu, jingle gibi konularda da markalara en iyi hizmeti veriyorlar. Minimalista bu geleneksel reklam yöntemlerinin yanı sıra dijital dünyada da markayı ileri taşır. Markanın web sitesi tasarım ve yazılımını yapıyor ve marka için şık tasarımlı hem Android hem iOS uygulamaları geliştiriyor.

Çağın olmazsa olmazı sosyal medya konusunda da markayı yalnız bırakmıyorlar. Markanın tüm sosyal medya hesaplarının yönetimini de Minimalista profesyonel ve yaratıcı bir şekilde yapıyor. Minimalista, restoran ajansı ya da otel ajansı konularında da müşterilerine yardımcı oluyor. Minimalista'ya www.minimalista.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Okunma : 308
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20528 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 17663 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7708 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın